Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 890 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 19.10.2026
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Ręcznik Caro
Waflowy, bawełniany, biały, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Dywan dziecięcy Dainty Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Into The Space
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoniebieski, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ambiance
Naklejka dziecięca Mountains in Stars and Clouds
Na ścianę, 90x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
Premium
Bloomingville Mini
Dziecięca dekoracja ścienna Teddy
(1)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Butelka termiczna
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 15.10.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1135
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, miętowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Kindsgut
Zabawka do wody Ocean
3 szt., silikonowa, rekomendowany wiek 0+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Daniela
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, zielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Turkusowy, 140x220 cm
(8)
Dostawa od 16.10.2026
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Restilo
Obrus Gaia
Czerwony, 140x180 cm
(5)
Dostawa od 16.10.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Cattara
Grill Piran
Na węgiel drzewny/przenośny
(5)
Dostawa od 22.10.2026
141,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Plecak dziecięcy Maui
Pojemność 8 l
W magazynie
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Wazon Savio
Marmurowy, biały, ø 8 cm, wysokość 20 cm
Dostawa od 29.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 26.10.2026
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Wazon Galene
Szklany, w naturalnym kolorze, 20x21 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 29.10.2026
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Liena
Bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 20.10.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Plecak dziecięcy Purple Cherry Blossom
Pojemność 25 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy Ninjago Cole
Pojemność 25 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy City Space Explorer
Pojemność 10 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Ranya
2 szt., 375 ml, kamionkowe, różowe/kremowe
Dostawa od 21.10.2026
180 zł
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, brązowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 17 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, ø 120 cm
Dostawa od 30.10.2026
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, jasnoszary
(6)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (2)
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., różowe, muślinowe, 80x80 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Kave Home
Sztuczna paproć Filicopsida
Ø 40 cm, wysokość 35 cm
(21)
Dostawa od 14.12.2026
127,90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Amenity
Metalowy, biały, 28,5x12 cm, wysokość 5 cm
Dostawa od 15.10.2026
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Cyril
920 ml, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
Dostawa od 23.10.2026
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Wazon Dimona
Kamionkowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 23 cm
Dostawa od 21.10.2026
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
92
93
94
...
102
Załaduj więcej