Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 931 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, szary, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vitaus
Dywan dziecięcy Fall Flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Kubki zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Klosz do lampy dziecięcej Moyo
W kolorze kości słoniowej, papierowy, ø44x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
B.E.S.
Prześcieradło Exclusive
Jednoosobowe, z mikfroflaneli, fioletowe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, kremowa, 180x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
OYOY Mini
Dziecięca lampka nocna Pear
W naturalnym kolorze, rattanowa, LED, nocna, na baterie, ø12x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw
6 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan dziecięcy Pink Unicorn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Ouessant
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Termos
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Kantarel
Ceramiczny, jasnozielony, ø 22 cm, wysokość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Karuzela wisząca Dolly
Wisząca, tekstylna, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Unicorn
Jednoosobowa, na zakładkę, bawełniana, 140x220 cm
(23)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Morocco
2 szt., bawełniane, czarno-białe, 35x60 cm
W magazynie
106 zł
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Butter Kings
Ścierki zestaw A Lots of Gifts
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Munro Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LotusGrill
Zestaw do grillowania
2 szt.
(2)
W magazynie
131,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Wazon Kuki
Ręcznie wykonany, szklany, ø 14 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Zazou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać w temp. 30°c, wysokość 36 cm, długość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 250 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
31,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Zabawka interaktywna Circus Bear
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 190 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
28,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Solene
Bawełniany, w kolorze terakoty, 150x200 cm
(2)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, beżowe, 180x200 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Pojemnik chłodzący Beaufort
Szklany, 2,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kinkiet dziecięcy Rainbow
Miętowy, silikonowy, LED, do kontaktu, 24x6x19 cm
W magazynie
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Pokrywa do grilla Party Time
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, białe, 50x100 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Black+Blum
Butelka termiczna Explorer
850 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, niebieski, ø 21 cm, wysokość 36 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191,67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
139 zł
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Bovino
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(2)
W magazynie
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Wazon Reel
Ręcznie wykonany, metalowy, w kolorze złota, 13,5x13,5 cm, wysokość 31,5 cm
(1)
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/różowy, 50x90 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Södahl
Ręcznik kąpielowy Vista
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, w kolorze kości słoniowej, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, jasnoróżowy, ø 13,5 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
1
...
52
53
54
...
103
Załaduj więcej