Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 890 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 220x240 cm
(35)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rex London
Zestaw naczyń dla dzieci Sunny Sausage Dog
5 szt., z melaminy
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(17)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Trudy
Ręcznie malowany, kamionkowy, kremowy, 7,5x19 cm, wysokość 19 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., czerwona, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(344)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na płótnie
(48)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 200x200 cm
(74)
W magazynie
124 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Cosy Bear
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, brązowa/kremowa, z mikropluszu, 135x200 cm
(8)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Obrus Tone
Zmywalny, kwiecisty, 140x250 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maricala
2 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne/beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
91 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cattara
Grill Double
Na węgiel drzewny
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, 35x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
29,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Scattered Stars Cooking Set
Rekomendowany wiek 3+ lat
(23)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Travertine
Na waciki, kamienny, beżowy, 10x10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Doniczka
Z plastiku z recyklingu, ø 38 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Stranger Things "Upside Down"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(23)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Ash
600 ml, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki/obrotowy, bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Pti Bolide
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Sansevieria
18x19 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(8)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin Lilly
Metalowa, 54x2 cm, wysokość 164,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna gałązka Magnolia
Ø 37 cm, wysokość 125 cm
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
230 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(8)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Wazon Tubu
Ręcznie wykonany, szklany, 9x8 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Alu
18 szt.
(51)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, biała, 220x240 cm
(616)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Libia
Kosmetyczne, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, brązowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, kremowa, 220x240 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Aiku
Szklana, 29x38 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, szarobrązowa, 220x240 cm
(15)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, pomarańczowa, 220x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(116)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Lustro Barona
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Stoense
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, - iluzja 3D/drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
...
102
Załaduj więcej