Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 922 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Scatter Butterfly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa/jasnoszara, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Stojak na wino Bordeaux
Drewniany, liczba butelek 3
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Fraga: Soft Linen
O zapachu świeżego prania, czas pachnięcia 4 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 9 cm, wysokość 27,5 cm
(6)
W magazynie
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (9)
Mila Home
Pościel Geometric
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, geometryczna/w kratkę, czarna, 200x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 55x55 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Printworks
Gra planszowa Play Backgammon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Lolita
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała/zielona, 240x220 cm
W magazynie
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 6 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
6 szt., 5x5 cm, wysokość 9,5 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
19,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Kville
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø40x4 cm
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x14x55 cm
(6)
W magazynie
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Figurka Ishtar
Kamionkowa, 15x11,5 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnobrązowa, 220x240 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Bianca
Pościel Esme Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 160x200 cm
(32)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Abeille
4 szt., 230 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, niebieskie, 180x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 200x200 cm
(7)
W magazynie
152,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Szara, ø 30 cm
(17)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
W naturalnym kolorze, z litego drewna klonowego, LED, przenośna, na USB, z elastyczną konstrukcją, 12x2,5x9 cm
(69)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
KIS
Pojemnik dziecięcy Funny Box
Plastikowy, jasnoniebieski, 58x39 cm, wysokość 32 cm
(5)
W magazynie
107,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Pościel Egor
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, w mandalę/kwiecista, zielona, 140x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoszara, 200x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
Bloomingville Mini
Świecznik Charlie
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, różowe, 150x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Narzuta Cats Invasion
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 200x220 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
121 zł
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, szara, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 70x140 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Taca dekoracyjna Anzio
Metalowa, 32x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Mandala
Pikowany, żółty/szary, 220x240 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lustro Tab
Kosmetyczne, ø 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, żółte, 160x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Esschert Design
Lampion Pine Cone
Metalowy, ø 13 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, szare, 160x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Bonami Selection
Doniczki zestaw Concrete
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 21 cm, wysokość 17 cm
(27)
W magazynie
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider man
Jednoosobowa, zapinana na suwak, 140x200 cm
(32)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hermia
Szklanki zestaw Nova
18 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
26
27
28
...
103
Załaduj więcej