Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 924 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Hawaii"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
3-częściowy, aksamitny, kremowy, 220x240 cm
(1)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Frotte, bawełniany, kremowy, 70x140 cm
(542)
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 22x6x34 cm
(2)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Czarny, 70x140 cm
(30)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Lustro Tosca
Kosmetyczne, ø 17,5 cm
(120)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(26)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 55x39 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Juliette
Z szenilu, w kolorze miedzi, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie malowany, porcelanowy, biały, ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tosca
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(181)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat The Togo – Hanna Peterson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kids Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Grid
Frotte, bawełniany, w kropki, czarno-biały, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Ball
Ø 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 70x140 cm
(3)
W magazynie
153,99 zł
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 8 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
+ Pojemność (2)
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Red Gingham
Lniana, na zamek , w kratkę, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Doniczka
Ceramiczna, 16x39,5 cm, wysokość 15 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Skarbonka Football
Metalowa, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(179)
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Chianti
Metalowy, szary, liczba butelek 30, szary, szerokość 50 cm, wysokość 68 cm, głębokość 26 cm
(102)
W magazynie
100 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, szara, 220x230 cm
(5)
W magazynie
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Karlsson
Budzik Grace
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, zielony, 220x240 cm
W magazynie
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 220x240 cm
W magazynie
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 160x200 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(236)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, ceglasta, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, bordowe, 200x200 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (6)
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 25,5 cm, wysokość 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Termos Senator K3064414
1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 20 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/szara, 135x200 cm
(50)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 200x200 cm
(20)
W magazynie
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Hübsch
Wazon Smoked
Ręcznie wykonany, szklany, szary, ø 15 cm, wysokość 30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
22
23
24
...
103
Załaduj więcej