Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 890 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Verona
1 l, z sitkiem, szklany, biały
(97)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Louie
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, różowa/beżowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Eanna
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 19,5 cm, wysokość 14 cm
(11)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, ze stali nierdzewnej, zielony
(3)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Dekoracje ścienne zestaw Avaler
3 szt., metalowe, wysokość 22 cm
(157)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Z lastryko, ø 19 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Figurka Zoro
Marmurowa, 9x20 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Termos Termo
3,9 l, na jedzenie, kremowy
(31)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(52)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 200x200 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Unilove
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Birger Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(3)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Peach Rose
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Marble
Na waciki, marmurowy, ciemnobrązowy, 8,5x8,5 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, brązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(23)
W magazynie
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Eviaya
Z bawełny z recyklingu, niebieska/beżowa, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Carousel Off-White
W kolorze kości słoniowej, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 12,5x13x15 cm
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Z lastryko, ø 14 cm, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Karine
4 szt., 300 ml, ceramiczne, beżowe
(49)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
44,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(11)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football Stars
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, szara, flanelowa, 135x200 cm
(10)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Ze stali, 28x59 cm, wysokość 58 cm
(18)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, zielony, 150x200 cm
(5)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Adya
Z mieszanki wiskozy, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(3)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Their Nibs
Pościel Untamed Cheetah
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, różowa/szara, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Salcombe Boats
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Balvi
Skarbonka Oink
Ceramiczna, 20x17 cm, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, różowa/ciemnoszara, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Vialli Design
Dzbanek termos Alessia
1 l, plastikowy, biały/w kolorze złota
(3)
W magazynie
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., szara, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(781)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(6)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, beżowa, 220x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazony zestaw Maien
7 szt., kamionkowe, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(11)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Missy
Z mieszanki bawełny, 130x155 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Rosa
ø 24 cm, metal
(203)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
102
Załaduj więcej