Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 928 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Linen Tales
Ręcznik dziecięcy z kapturem White
Lniany, biały, 100x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
zestaw 3 szt.
noo.ma
Świeczniki zestaw Lums
3 szt., drewniane
Dostawa od 20.10.2026
216,99 zł
72,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, ciemnoszara, 220x240 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
Artevasi
Doniczka Artemis
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Light Grey
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoszary, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Pościel Seersucker Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, z nadrukiem/kwiecista, jasnoszara, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Pościel Seersucker Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kremowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Speranza
Biała/brązowa, papierowa, do kontaktu, ø50x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Peacock
Zielony, 130x155 cm
Dostawa od 21.10.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Blue Folklore
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 16.10.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw Multi-Pack
3 szt., plastikowe, białe/czarne/szare, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Fairytale
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 650 ml, do koktajli
(8)
W magazynie
218 zł
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1131
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, ø 120 cm
(1)
W magazynie
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Ballerina
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/różowa, bawełniana, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Karlsson
Budzik Fat
Cyfrowy, 11x8 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Drewniana, 100x3 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 21.10.2026
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Serela
Marmurowa, 35x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218,23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Peach Rose
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Black 2.0
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw
27 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Block
Cyfrowy, 7x16 cm, wysokość 7 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Selection
Doniczki zestaw Concrete
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 21 cm, wysokość 17 cm
(27)
W magazynie
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Descanso
Koc Parler
Z mikropluszu, zielony, 160x130 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Descanso
Koc Parma
Z mikropluszu, 160x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Square
Cyfrowy, 5x15 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1136
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
28x28 cm, wysokość 119,5 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, białe/niebieskie, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x240 cm
(22)
W magazynie
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
knor
Obrazy zestaw
32x42 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Belle & Boo
Pościel dziecięca Garden Friends
3-częściowa, dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 200x200 cm
(2)
W magazynie
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Hübsch
Wazon Frosted
Ręcznie wykonany, szklany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Square
Cyfrowy, 5x15 cm, wysokość 10 cm
(13)
Dostawa od 19.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1134
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1132
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1135
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
92
93
94
...
103
Załaduj więcej