Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 892 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Wine Lover
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, antracytowa, ø 25 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 150x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Ścierki zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, białe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, biała, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, beżowa, ø 25 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024310
360 ml, ze stali nierdzewnej, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, turkusowe, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
Styler
Ramka Kyoto Black
42x52 cm, ścienna, czarna/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Roba
Pieluszki Lil Planet
3 szt., różowe, muślinowe, 80x80 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Roba
Pacynka
4 szt., tekstylna, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Do kontaktu, metalowa/papierowa, biała/w kolorze srebra, szerokość 21 cm, długość 35 cm, wysokość 52 cm
(7)
W magazynie
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, szara, ø 25 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, różowa, ø 25 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
110,99 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110,99 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider-man
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(8)
W magazynie
110,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Pti Bolide
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Ulubione
Metaltex
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 12
(44)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 22x31 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan dziecięcy Cat
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, beżowy, ø 100 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Pantone
Kubek Pride
375 ml, porcelanowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 160x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, beżowe, 160x200 cm
(33)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Pościel States
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, bordowe, 180x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, w kolorze srebra, ø 45 cm, szerokość 21 cm
(15)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 160x200 cm
(14)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
Bloomingville
Świecznik Vernon
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Melange
Lniany, 40x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, bordowa, ø 6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
111 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szare, 160x200 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/zielone, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Light blue"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Olive Bunch II
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024410
360 ml, ze stali nierdzewnej, łososiowy
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Sass & Belle
Wazony zestaw Ditsy Floral
3 szt., kamionkowe, kremowe, ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 820 ml, szklany, w kolorze różowego złota
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
8
9
10
...
102
Załaduj więcej