Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 934 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
ILLUME x Bloomingville
Świeca Citrus Crush
Zapachowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/z nutami owocowymi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Minimalist Cushion Covers
Obrus Nordic
Ze świątecznym motywem, z ornamentami, biały/szary, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca Fresh Sea Salt
Zapachowa, o zapachu jaśminu/o zapachu morza, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Świeca Terra Tabac
Zapachowa, o zapachu pomarańczy/o zapachu piżma/o zapachu tytoniu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
ILLUME x Bloomingville
Świeca Hinoki Sage
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu cyprysa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Pościel Linear Curve
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czarna/beżowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Styler
Ramka Floryda
53x73 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 50x70
(2)
Dostawa od 19.11.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
Dostawa od 19.10.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
Dostawa od 19.10.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, niebieska
Dostawa od 19.10.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Elinna
Ze zdejmowaną poszewką, bawełniana, w kolorze ochry, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 40x1x84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
NOMA
Bransoletka
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 230x220 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Maximex
Małe narzędzia ogrodnicze zestaw
3 szt., metalowe/plastikowe, 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Optic
4 szt., na zamek , geometryczne/3D, 43x43 cm
(24)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 70x140 cm
(3)
W magazynie
153,99 zł
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, pomarańczowy, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Alda
6 szt., 300 ml, do whiskey
(290)
W magazynie
154 zł
25,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonka na doniczkę Meda
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Teddies Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Reality
Lampka dziecięca Hopper
Zielona, plastikowa, LED, nocna, do kontaktu, z wyborem koloru, 19,5x16,5x24,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Namaste
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę/z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Podpórka do książek Tower
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Siffer
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Indah
Marmurowa, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Czerwony, plastikowy, do kontaktu, 35x5x30 cm
(31)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Lene
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Orbit
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 33x4x33 cm
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan dziecięcy Fall Flowers
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, pomarańczowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dzbanek do herbaty
900 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Floyd
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 40 cm, długość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Ofelia
Żółta, tekstylna, do kontaktu, 18x18x1,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 95x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
PT LIVING
Wazon Squirrel On Branch
Szklany, ciemnozielony, ø 9,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 26.10.2026
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Poduszka dziecięca Alma
Bawełniana, 40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, jasnozielona, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Nowość
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, beżowa, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Nowość
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, antracytowa, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, kremowe, 240x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Brązowa, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(14)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
51
52
53
...
103
Załaduj więcej