Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 19x10x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Świecznik Prato
Metalowy
Dostawa od 29.10.2026
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Świecznik Prato
Metalowy
Dostawa od 29.10.2026
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51003
(85)
W magazynie
242,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Ze stali, 28x59 cm, wysokość 58 cm
(18)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 220x240 cm
(35)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse City
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
20x70 cm, 3 szt., drukowane, na płótnie
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnofioletowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Maestro
Do kontaktu, metalowy/szklany, w kolorze srebra, szerokość 8 cm, długość 39,5 cm, wysokość 59 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Agne
Do kontaktu, drewniany, biały, szerokość 8 cm, długość 31,5 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Wazon Galene
Szklany, w naturalnym kolorze, 20x21 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 29.10.2026
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 46 cm, wysokość 169 cm
(52)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, pomarańczowa/brązowa, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Basics Plain
Z mieszanki bawełny, kremowy, 140x180 cm
(44)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, zielona/szara, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Dark Grey
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, ciemnoszare, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solina
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, pomarańczowa, ø 35 cm, szerokość 14 cm, wysokość 63 cm
(3)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Tule
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 24,5 cm, wysokość 38,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowy, 180x220 cm
(1)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonka na doniczkę Podium
2 szt., bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Świecznik Don
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Libia
Kosmetyczne, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczny fikus Lyrata
Ø 42 cm, wysokość 60 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 07.12.2026
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 07.12.2026
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
Dostawa od 14.12.2026
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
122,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Tiare
Ścienne, 31x61,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
196 zł
z kodem
245,14 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Kids Party
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
245,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Luna
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Damask Jacquard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, z ornamentami, szara, 200x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Maszynka do makaronu Francesco
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Przewijak Kiddy
Powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm, głębokość pasującej komody 54,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 250 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(215)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Cheyenne
Ze sztucznego futra, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Wazon Dublin Swirl
Stalowy, bordowy/biały, ø 13 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 19.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Pillar
Cyfrowy/stołowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 19.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Pillar
Cyfrowy/stołowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 19.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
98
99
100
101
102
Załaduj więcej