Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 744 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Nkuku
Kieliszki zestaw Mila
4 szt., 200 ml, ze szkła z recyklingu, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
109,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Kratka do samochodu Trixie
Czarna
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel dziecięca White
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, lniana, 100x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Lustro Florence
Stojące, 46x146 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Lustro Miro
Ścienne, z drewnianą ramą, 42x132 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Dmuchane akcesorium Lilo
85x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Doniczka Keyra
Metalowa, wysokość 68 cm
Dostawa od 22.10.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Madre Selva
Poduszka do siedzenia Flores Salvajes
Ze zdejmowanym pokrowcem, szerokość 75 cm, waga 2 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Tablica Collage
70x50 cm
Dostawa od 02.11.2026
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Travel Around The World
Pikowany, z satyny bawełnianej, szary, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Monster Alphabet
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Cabin In The Mountain
Pikowany, z satyny bawełnianej, czarno-biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Meow Meow
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colour Shades
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Where Butterfly Fly
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Rallye
Pikowany, z satyny bawełnianej, kremowy, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Eclips
Wysoki, z żywicy polimerowej, w kolorze złota, 24x11,5 cm, wysokość 59,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
350 zł
z kodem
437,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Szelki dla zwierząt Modena Greige L
W rozmiarze L, beżowe, długość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dziecięcy dywan do zabawy Clown
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(7)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, ciemnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Germania
Poduszka na krzesło
Bez zapięcia, 33x72 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Abento
Marmurowa, 30x18 cm
Dostawa od 20.10.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Dual Floor
Metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 10, powłoka: barwienie, w kolorze złota, szerokość 25 cm, wysokość 57 cm, głębokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hartman
Koc Jolie
Aksamitny, różowy, 170x130 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dziecięcy dywan do zabawy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 160x230 cm
(12)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
12,5 l
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sweet Bunnies
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sisters Balerinas
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały/pomarańczowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Bunnies In The Rain
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colours and Flowers
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hartman
Koc Jolie
Aksamitny, żółty, 170x130 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Beste
Adamaszkowy, beżowy, 240x260 cm
(2)
W magazynie
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Clown
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
MiaCara
Szelki dla zwierząt Modena Asphalt L
W rozmiarze L, ciemnoszare, długość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pościel Align
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski, czerwona/beżowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Race Time
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, w kolorze kości słoniowej, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 22 cm, wysokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 22 cm, wysokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Teddies Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Lampion Design with Light
Szklany, ø 16 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
...
37
Załaduj więcej