Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 743 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Floret
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnoniebieska, 200x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnoszara, 240x260 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Premium
Bloomingville
Wazon Silvio
Kamionkowy, kremowy/w kolorze srebra, ø 20 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Wallity
Dekoracja ścienna Branch & Birds
Metalowa, wysokość 66 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Taca dekoracyjna Bakku
Metalowa, 24,5x31,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
6 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Skrzynka na kwiaty na balustradę Thalia
28x62 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Ibber
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 46 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 9 cm, długość 15,5 cm, wysokość 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Narzuta Pufffy
Z mikropluszu, brązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Spiky
Do kontaktu, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 2 cm, długość 60 cm, wysokość 73 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Serwis do herbaty Sichuan
Żeliwny, czarny, objętość dzbanka 1 l
(3)
W magazynie
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Huśtawka dziecięca Guri
Drewniana, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Miska dekoracyjna Tibor
Kamienna, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 500 ml, do wina
(2)
Dostawa od 29.10.2026
271 zł
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Lustro Travertine
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Birdcage
Pikowany, miętowy, 240x220 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Urla
Pikowana, beżowa, 200x220 cm
(157)
Dostawa od 04.11.2026
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Rant do grillowania z pokrywką
Szklany/ze stali nierdzewnej, 24x36 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Minuet Santhee
1,5 l, z sitkiem, szklany
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Wazon Aino
Ręcznie wykonany, szklany, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Chunky LED
Cyfrowy/ścienny/stołowy, z ładowarką bezprzewodową, 11x17 cm, wysokość 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Pościel dziecięca Vintage Toys
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnożółta, z bawełny organicznej, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Moon
Kamienna, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Pościel dziecięca Blueberries
Do łóżeczka, zapinana na suwak, kremowa, z bawełny organicznej, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asteri
Do kontaktu, stołowa, metalowa, szara, szerokość 15 cm, długość 15 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ręcznie malowane, porcelanowe, białe/różowe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Leaf
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, strukturalna, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Blossom
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, w kolorze ochry, 200x220 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, żółta, 240x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Green Gate
Obrus
Bawełniany, w paski, różowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Contrast Trim
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, biała/beżowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Dekoracja ścienna Cesta
Kamionkowa, 11x31 cm, wysokość 31 cm
W magazynie
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, w kolorze kości słoniowej, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 24x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Podpórka do książek Joey
Ceramiczna
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Ballard
4 szt., 275 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
67,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw do kaligrafii Lavanda
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zestaw do kaligrafii Red & Blue
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Serwis do herbaty Shanxi
Żeliwny, biały/czarny, objętość kubków 100 ml, objętość dzbanka 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Osłonka na doniczkę Ontop
Wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 60 cm
(7)
Dostawa od 02.11.2026
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Girlanda świetlna Chain
W kolorze matowej czerni, plastikowa, do kontaktu, IP44, długość 650 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
37
Załaduj więcej