Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 948 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, ø 20 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 29.10.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Uchwyt na przybory do grillowania Magnus
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, zielona, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Butter Kings
Fartuch Santa Likes Mistletoe
Bawełniany, biały/zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Toadstools
Bawełniany, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Festive Car
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Madison
Na waciki, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Penguins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 220x200 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Mustard
Lniany, 40x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Bieżnik Natural
Lniany, 40x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
YAMAZAKI
Lustro Matsuyama
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Jada
Metalowy
(1)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
33,5x33,5 cm, wysokość 9 cm
(42)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Czerwony, 140x180 cm
(5)
Dostawa od 16.10.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 140x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Premium
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Santa Spec-Tacular
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 200x200 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, szara, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 16.10.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw
6 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gaspard
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, wysokość 5 cm, długość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(35)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Butter Kings
Fartuch Rowan Berries
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, zielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143,99 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Tescoma
Termos Constant
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Minecraft "Jungle Fight"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Dragons
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Sea
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Semmie
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
59
60
61
...
104
Załaduj więcej