Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 755 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Worek do siedzenia Anahi
Beżowy, szerokość 45 cm, głębokość 45 cm, waga 2 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Hübsch
Wazony zestaw Popsicle
3 szt., ręcznie wykonane, szklane, ø 10 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
114,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dekoracyjna Handloom
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Lustro Ume
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Really Nice Things
Obraz Lego
40x60 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Figurki zestaw Arif
2 szt., kamienne, 15x7 cm, wysokość 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustra Baroque
5 szt., ścienne, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
349 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustro Floret
Ścienne, 56x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
356 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustra Judkins
5 szt., ścienne, 32x37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
424 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Pościel Checkered
Jednoosobowa, z prześcieradłem/3-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, geometryczna/w kratkę/z nadrukiem, biała/szara, 160x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Mayfair
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Bati
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
340 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Ashford Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Madre Selva
Poduszka do siedzenia Flores Salvajes
Ze zdejmowanym pokrowcem, szerokość 75 cm, waga 2 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
439 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Miska dekoracyjna Organic
Marmurowa, 12,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Regał na wino Cuadro
Wiszący, metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 10, powłoka: barwienie, w kolorze złota, szerokość 67 cm, wysokość 66 cm, głębokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
414 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, ciemnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Pościel Block
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna, lawendowa/beżowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
366 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Porcelanowy, biały, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dekoracyjna Handloom
Bawełniana, w kolorze khaki, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Doniczka Mentha
20x60 cm, wysokość 20,5 cm
(13)
W magazynie
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, szary, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
277 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Taca dekoracyjna Pond
Ø 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fedkolor
Obraz Chureito Pagoda
90x90 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
342 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Hübsch
Wazon Glow
Ręcznie wykonany, szklany, żółty, ø 17 cm, wysokość 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
323 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ceramiczne, białe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
Do koszyka
Do koszyka
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, beżowy, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ręcznie malowane, porcelanowe, białe/różowe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Holmegaard
Wazon Forma
Szklany, 10,5x10,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/zielony, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Wazon Emerald
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 23 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
FABINI
Nóż Trino
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Irie
Żelazny, kremowy, 18x26 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Podpórka do książek Meliad
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
263 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, szary, 150x200 cm
(2)
W magazynie
444 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Södahl
Pościel Noble
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, w paski, jasnoniebieska, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
373 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Hübsch
Pościel Block
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna, lawendowa/beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
364 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Wazony zestaw Nezha
3 szt., ręcznie malowane, z terakoty, czarne/beżowe, 4,5x17 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Kontur
Ceramiczny, niebieski/szary, ø 15,5 cm, wysokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, zielona, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Bonami Essentials
Ogrodowy worek do siedzenia
Zielony, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
484 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel Gabin
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, kwiecista, niebieska/szara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
22
23
24
...
37
Załaduj więcej