Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 744 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 42 cm, wysokość 40 cm
(258)
W magazynie
257 zł
z kodem
320,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnozielony, 120x170 cm
(17)
W magazynie
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Big World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 150 cm
(5)
W magazynie
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Grasmere Floral
Pikowana, bawełniana, zielona/beżowa, 200x220 cm
(11)
W magazynie
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Amori
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
W magazynie
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(50)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Lucie Floral Frill
Pikowana, biała/niebieska, 220x230 cm
(9)
W magazynie
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Wazon Cone
Wysoki, ceramiczny, biały, ø 11,5 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Funny Dots
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(29)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Double Rainbow
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x235 cm
(15)
W magazynie
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
350,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Horus
Kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Gylling
Do kontaktu, metalowy, w kolorze mosiądzu, szerokość 6 cm, długość 42 cm, wysokość 53 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Słój na lemoniadę Savita
4,8 l
(10)
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
(8)
W magazynie
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Hot Air Balloon
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x235 cm
(18)
W magazynie
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, białe/niebieskie
(10)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Parasol ogrodowy Sun
Beżowy, z funkcją przechyłu, okrągły, ø 300 cm, wysokość 230 cm
(155)
W magazynie
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
387 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Klis
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Lustro Unoa
Ścienne, 50x140 cm
(1)
W magazynie
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(10)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Funny Dots
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 160 cm
(10)
W magazynie
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bianca
Narzuta Attica Velvet
Pikowana, aksamitna, niebieska, 240x260 cm
(2)
W magazynie
308 zł
z kodem
385 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cosy Cord
Pikowana, z mikropluszu, ciemnoniebieska, 200x220 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Koc Felu
Niebieski/kremowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Lattice Cut
Pikowana, aksamitna, kremowa/szarobeżowa, 220x230 cm
(66)
W magazynie
321 zł
z kodem
400,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Damask Jacquard
Pikowana, adamaszkowa, beżowa, 240x260 cm
(47)
W magazynie
283 zł
z kodem
354 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mounty
Z mikropluszu, szary, 180x220 cm
(4)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Light & Living
Doniczka Berries
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(13)
W magazynie
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Furry World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 150 cm
(9)
W magazynie
266 zł
z kodem
331,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Sagaform
Dzbanek termos Trine
1,5 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Stolik ogrodowy Fer
Metalowy, okrągły, ø 70 cm, wysokość 40 cm
(12)
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 34 cm, wysokość 37 cm
(101)
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Pościel dziecięca Vintage Toys
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnożółta, z bawełny organicznej, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Miska dekoracyjna Tibor
Kamienna, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(49)
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bonami Essentials
Leżak ogrodowy Dionysus
Regulowany/składany, drewniany, beżowy/w naturalnym kolorze, nośność 64 kg, szerokość 58,5 cm, wysokość 88 cm, głębokość 100 cm
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Damask Jacquard
Pikowana, adamaszkowa, szara, 240x260 cm
(86)
W magazynie
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
37
Załaduj więcej