Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 922 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Ręcznik kąpielowy Riva
Frotte, bawełniany, biały, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rava
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Neela
Szara, papierowa, do kontaktu, 45x14x65 cm
(1)
W magazynie
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Daria
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x17 cm
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, szarobrązowy, 150x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Leopold Vienna
French press Otto
Pojemność 800 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją, 9,5x23x36 cm
Dostawa od 03.11.2026
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Szary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Candy Cane
Czerwona/biała, 20x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, miętowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Przedłużenie girlandy świetlnej Link
Czarne, plastikowe, LED, IP44, długość 500 cm
(1)
W magazynie
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 140x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 37x6x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
141 zł
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Meri Meri
Świece zestaw Mushroom
3 szt., wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek A-Z
250 ml, porcelanowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bawełniany, kwiecisty, różowy/szary, 137x178 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, z timerem, 45x5x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 110x55 cm
(86)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, zielony, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Girlanda świetlna Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 405 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, pomarańczowe/beżowe, 40x55 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Ramona the Radish
Bawełniana, różowa, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Fiesta
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 360 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe/beżowe, 40x55 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, różowa, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 135x200 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premier Housewares
Ramka Kata
18x23 cm, kamienna, szara, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Elta
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 18,5x9,5x14 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Nordic
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Her
60x80 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Pościel dziecięca Woodland Buddies
Do łóżeczka, jasnozielona, bawełniana, 100x135 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
209 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, zielony, 210x170 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Antic Line
Szkatułka na biżuterię Bijoux
10x22 cm, wysokość 15 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Grzechotka Fintan
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, prać ręcznie
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 95x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
PT LIVING
Wazon Cadiz Dotty
Ceramiczny, bordowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 26.10.2026
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet Double Frill
Aksamitna, niebieska, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
77
78
79
...
103
Załaduj więcej