Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 854 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, na zamek , 50x50 cm
(189)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 135x200 cm
(91)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki, 150x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik True Green
Lniany, 40x150 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca Style
Pluszowa, różowa, 32x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Cam Cam Copenhagen
Pieluszki Bows
3 szt., różowe/beżowe, z bawełny organicznej, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Strenenzauber
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała, bawełniana, 80x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, beżowy, ø 140 cm
(11)
Dostawa od 15.12.2026
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Scallop Waves
Pikowana, zielona, 240x260 cm
Dostawa od 04.11.2026
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 230x220 cm
(21)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
4 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(719)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją, 9,5x23x36 cm
Dostawa od 03.11.2026
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 200x200 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
Dostawa od 14.12.2026
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
122,46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Zestaw naczyń dla dzieci Deep Turquoise
3 szt., plastikowy, 1x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Szary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, szarobrązowy, 150x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Neela
Szara, papierowa, do kontaktu, 45x14x65 cm
(1)
W magazynie
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 11.11.2026
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Daria
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x17 cm
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Christmas Deco
Ze świątecznym motywem, zielona/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 26 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Blocks
Rekomendowany wiek 2+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, miętowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Ramka Kata
18x23 cm, kamienna, szara, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rava
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Candy Cane
Czerwona/biała, 20x90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 140x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 37x6x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampka dziecięca Ofelia
Żółta, tekstylna, do kontaktu, 18x18x1,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Przedłużenie girlandy świetlnej Link
Czarne, plastikowe, LED, IP44, długość 500 cm
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Świece zestaw Mushroom
3 szt., wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
French press Otto
Pojemność 800 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
73
74
75
...
102
Załaduj więcej