Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 904 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Pirates
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Bistro
Bawełniany, czerwony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Spindle
Wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Tace dekoracyjne zestaw Pepe
2 szt., 25x80 cm
W magazynie
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Water life
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Florida
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, beżowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy, 132x178 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na wino Rocks
Metalowy, liczba butelek 3
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, pomarańczowa, 200x240 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Forest Animals
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Diapozitiv
23x24 cm, wysokość 20 cm
(13)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 14.12.2026
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 21x52 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Flexa
Zestaw do zabawy Play Vegetables
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(17)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 26.10.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Zoro
Marmurowa, ø 15 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 29.10.2026
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 03.11.2026
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 19,5x50 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Birdcage
Pikowana, miętowa, 160x220 cm
(17)
Dostawa od 11.11.2026
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla Refill
O zapachu wanilii, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9,5x45 cm, wysokość 12 cm
Dostawa od 22.10.2026
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Strong
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, flanelowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Tractor World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Snowflake Frost
Bawełniana, ze świątecznym motywem, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 70x140 cm
(1)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Rex London
Traktor Tractor
Drewniany, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Green
Dwuosobowe, z satyny bawełnianej, jasnozielone, 230x260 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Evergreen Damask
Lniany, w abstrakcyjny wzór, 40x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Akcesoria do grillowania zestaw
8 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Auto zabawkowe Cement Mixer
Drewniane, rekomendowany wiek 1+ lat, 7,5x13,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Lisetta
2 szt., na świeczkę typu tealight, metalowe, ze świątecznym motywem
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
74,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 20x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Tatum
890 ml, z sitkiem, ceramiczny, niebieski/pomarańczowy
Dostawa od 29.10.2026
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(1)
W magazynie
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Żółty, muślinowy, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Radiobudzik FM Radio
Cyfrowy, 7x19 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Locomotive
Metalowa, 15x5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Porcelanowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
71
72
73
...
103
Załaduj więcej