Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 899 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, czarny, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Leila
Metalowa, ø 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 1 l
(55)
W magazynie
99 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Umbra
Karmnik dla ptaków Bird
23x21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Pixie
825 ml, ceramiczny, zielony
(16)
W magazynie
148 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 260x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Chapelle
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 17x14x23 cm
(2)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Tulle
Ręcznie malowany, kamionkowy, niebieski, ø 8,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 135x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Balvi
Ramka Hidden Cat
31x19,5 cm, stojąca, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Premium
-15% z kodem
Södahl
Prześcieradło Calm
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z bawełny organicznej, białe, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
248,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hogwarts Express"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Podpórka do książek Forest
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sahara
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 200x200 cm
(31)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 70x140 cm
(3)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Star Trading
Kominek LED Fireplace
Czarny, plastikowy, LED, na baterie, 14x15x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Natural
Lniany, 40x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 200x200 cm
(6)
W magazynie
115 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poduszki na krzesła zestaw Blue Christmas
4 szt., wiązane, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Red Gingham
Lniana, na zamek , w kratkę, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, biały
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, białe, 120x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek do herbaty Metalic
2 l, ciemnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Tina
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Karlsson
Budzik Gummy
Cyfrowy, 6x15,5 cm, wysokość 9 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Cielo
Na świeczkę typu tealight/adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Wild Flowers
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, biała/zielona, 135x200 cm
(9)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (3)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Karuzela wisząca Dott
Wisząca, drewniana/tekstylna, ø 20 cm, wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Kamień do pizzy
Kamionkowy, 34x33 cm, wysokość 1 cm
(7)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Mermaid
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/szara, 200x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
32
33
34
...
103
Załaduj więcej