Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 886 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Wazony zestaw Ceola
3 szt., ceramiczne, niebieskie, ø 5 cm, wysokość 9 cm
Dostawa od 20.10.2026
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Świeczniki zestaw Oleena
3 szt., na świeczkę typu tealight, kamienne
Dostawa od 29.10.2026
214 zł
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Fairytale
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gra memory Yummy
Dostawa od 19.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Figurka Prato
Metalowa, 20x20 cm, wysokość 17,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
221 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
House Nordic
Sztuczna roślina Grass
Ø 36 cm, wysokość 89 cm
Dostawa od 19.10.2026
189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Figurka Gajah
Z żywicy polimerowej, 11x26 cm, wysokość 18 cm
Dostawa od 20.10.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Świecznik Opus
Kamienny
Dostawa od 23.10.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampa dziecięca Bianella
Beżowa, tekstylna, 30x15x20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
213,16 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
Dostawa od 07.12.2026
159,87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x120 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
House Nordic
Wazon
Wysoki, ceramiczny, brązowy, ø 11 cm, wysokość 39 cm
Dostawa od 26.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 14.12.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 16,5 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 100x150 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, niebieska, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, zielony, 80x120 cm
(8)
Dostawa od 20.10.2026
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
House Nordic
Wazon
Wysoki, ceramiczny, brązowy, ø 12,5 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 26.10.2026
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Happy Horses
3-częściowa, dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/kremowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, beżowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Mono Satin Stitch
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, satynowa, biała, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Light & Living
Obciążnik do papieru Olyra
Szklany, ø 10 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 20.10.2026
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Contrast Trim
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, biała, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Obciążnik do papieru Breon
Szklany, ø 10 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 20.10.2026
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Figurka Hands
Z żywicy polimerowej, 9,5x24,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 20.10.2026
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 230x220 cm
(44)
Dostawa od 04.11.2026
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
RHS
Pościel Birds In Bloom
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 23x30 cm
Dostawa od 14.12.2026
191,85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, beżowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dibel
Na zamek , strukturalna, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
106,58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Pastel Rainbow
Wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Figurka Mirano
Metalowa, 10x10 cm, wysokość 17 cm
Dostawa od 29.10.2026
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Happy Town
Wysokość 45 cm
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Świeczniki zestaw Sagar
2 szt., na świeczkę typu tealight, metalowe
Dostawa od 22.10.2026
183 zł
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Dachshund
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Cloud S
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Cloud L
Wysokość 60 cm
Dostawa od 19.11.2026
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Bear
Wysokość 45 cm
Dostawa od 04.11.2026
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Świecznik Flec
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Donuts
Wysokość 45 cm
Dostawa od 04.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Balls
Wysokość 45 cm
Dostawa od 19.11.2026
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Świecznik Flec
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
noo.ma
Świecznik Flec
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
150,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
zestaw 3 szt.
noo.ma
Świeczniki zestaw Lums
3 szt., drewniane
Dostawa od 20.10.2026
216,99 zł
72,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
97
98
99
...
102
Załaduj więcej