Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 893 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Dywan dziecięcy Jungle
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Vintage World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, w kolorze złota, ø 45 cm, szerokość 17 cm, wysokość 68 cm
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 30x50 cm
(13)
Dostawa od 20.10.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Susanna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 44x11x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Full Beige
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
152 zł
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, żółte, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
204,99 zł
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2024510
360 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Dyfuzor Iris: Orchid Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu orchidei, ø 5,5 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, białe, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Mila Home
Dywan dziecięcy Rainbow World
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Albaleaf
Solarna, wbijana, metalowa, biała, szerokość 9,5 cm, długość 9,5 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1134
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Sphere
Kamienny
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 19 cm, wysokość 28 cm
Dostawa od 21.10.2026
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 34 cm
Dostawa od 21.10.2026
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
194,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Dziecięcy zestaw do zabawy Doctor Doran
Drewniany, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
204 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
VDE Tivoli 1996
Dekoracje świetlne zestaw Palla
4 szt., wiszące, ceramiczne, w kolorze srebra, ø 9 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
48,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 20.10.2026
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
217 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Posy
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
194,99 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Waffle
3 szt., białe/brązowe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
165 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Agne
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 31,5x8x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1132
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, musztardowy
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (2)
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Forest Friends
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy World Around Me
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, miętowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mila Home
Dywan dziecięcy Dainty Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Into The Space
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ciemnoniebieski, ø 100 cm
Dostawa od 15.12.2026
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Black+Blum
Butelka termiczna
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 15.10.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Coco 1135
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 120 cm
Dostawa od 20.10.2026
219 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
94
95
96
...
102
Załaduj więcej