Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 926 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Szkatułka na biżuterię Sahla
Ze sztucznej skóry, 22x15,5 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Mata stołowa Handloom
Bawełniana, 38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Södahl
Ręcznik Vista
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze kości słoniowej, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 230x220 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Halloween Skeleton
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z motywem Halloween, z mikropluszu, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Enchanted Butterfly
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, antracytowa, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Craft
43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampka dziecięca Bianella
Musztardowa/biała, tekstylna, do kontaktu, ø20x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159,73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Pozytywka Mimi and Milo
Plastikowa/kartonowa, dziecięca, 10,5x10,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Good Morning
Pościel dziecięca Fun
Jednoosobowa, otwarta, ciemnozielona, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Semmie
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, niebieska, 200x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Lulo
Tekstylna, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Heatset Wave
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, lawendowa, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Santa Spec-Tacular
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Boston
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, szara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
My House
Pościel Florida
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, szara, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Szkatułka na biżuterię Sahla
Ze sztucznej skóry, 22x15,5 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Poduszka dekoracyjna Handloom
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Travelposter
Plakat Paradise Beach
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, różowa, 14x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, 14x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel dziecięca Boho
Do łóżeczka, otwarta, różowa, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Plakat Female
45x65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świeca The Essence
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 12 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159,87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Veronika Boulová
Plakat Two Faces
29x41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Fleur Matelassé
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, kwiecista, biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Snowman L
Plastikowy, z nadrukiem, biały, ø 24 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Szklana/bambusowa, z lustrem, 13x23 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Pościel Florida
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, niebieska, 140x200 cm
(3)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Organizer łazienkowy Creto
Betonowy, szary, 9x17 cm, wysokość 1 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Velmar
Tekstylna, 33x45 cm
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, morskie, 200x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (3)
Premium
FABINI
Nóż Trino
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ø 25 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
Mijolnir
Pościel Puantiye
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała/niebieska, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, jasnoróżowe, 200x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowa, 18x18 cm
(1)
W magazynie
161 zł
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Fartuch Two-tone
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
81
82
83
...
103
Załaduj więcej