Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 924 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 230x220 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, lawendowa, 230x220 cm
(629)
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone, 50x63 cm
(2)
W magazynie
107 zł
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, beżowa, 230x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 230x220 cm
(52)
W magazynie
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 230x220 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, niebieska, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna BookLight
Czarna, papierowa, LED, przenośna, na USB, 9x7x2 cm
(287)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, szara, 230x220 cm
(97)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
196 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Suerta
Lniana, na zamek , 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Blomus
Wazon Kagetsu
Ceramiczny, zielony, 3x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna BookLight
Biała, papierowa, LED, przenośna, na USB, 9x7x2 cm
(287)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielononiebieska, 260x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fischer & Honsel
Dziecięca lampka nocna Leo
Biała, silikonowa, LED, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, 9x10x13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, niebieska, 260x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Kindsgut
Zabawkowa kasa Cashier
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 230x220 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor The Essence
O zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, ø 6 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel Blatt
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szarobeżowa, 240x220 cm
W magazynie
195 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Shadow
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
The Poster Club
Plakat Aventurine – Emma Lawrenson
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Figura
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga
Wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Cabrie
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
183 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, lawendowa/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Dorane
Frotte, bawełniany, zielony/beżowy, 50x90 cm
W magazynie
127,78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu cytryny, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Melien
Żakardowa, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Twist
Biała/szara, papierowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, ø8x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Figura
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Blossom
Niebieska/brązowa, ze zdejmowaną poszewką
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Junie
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 14 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dalel
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,49 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bianca
Ręcznik kąpielowy Soft Zero Twist Spa Towel
Bawełniany, beżowy, 100x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw naczyń dla dzieci Sharks
5 szt., z melaminy
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
108 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
196 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mijolnir
Pościel Elena
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, kwiecista, jasnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Zestaw do zabawy Thyra
Rekomendowany wiek 18+ msc, BPA free
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
103
Załaduj więcej