Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 948 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Dakls
Obrus Tone
Zmywalny, kwiecisty, 140x250 cm
(1)
W magazynie
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Travertine
Na waciki, kamienny, beżowy, 10x10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Ash
600 ml, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Lustro Libia
Kosmetyczne, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244,92 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampion Stoense
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dekoracyjna Aiku
Szklana, 29x38 cm
(1)
W magazynie
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, różowa/jasnoszara, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Figura
Bawełniana, na zamek , abstrakcyjny wzór, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Wazon Auri
Metalowy, jasnoszary, ø 20 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Klosz do lampy dziecięcej Ciral
Żółty/biały, tekstylny, ø40x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ILLUME x Bloomingville
Świeca Balsam & Cedar
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu mchu/o zapachu dębu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
Printworks
Album na zdjęcia Life
(1)
W magazynie
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Zero
6 szt., 420 ml
(1)
W magazynie
192 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Wazon Terento
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
148,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, zielony, 240x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
138 zł
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Kave Home
Świece zestaw Solvin
20 szt., liczba knotów 1 szt., ø 2 mm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106,49 zł
5,32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Cream Gloss
600 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(1)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, czarna/w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Karlsson
Budzik New Retro
Cyfrowy, 4,5x16,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Osłonka na doniczkę Fortuna
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 16,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
148,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Klosz do lampy dziecięcej Ciral
Biały/niebieski, tekstylny, ø40x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159,73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, zielony, ø 13,5 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Wenko
Stojak na wino Fondi
Drewniany, liczba butelek 12
(1)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Mug Pistachio
470 ml, ze stali nierdzewnej, szałwiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Belle & Boo
Pościel dziecięca Garden Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 135x200 cm
(1)
W magazynie
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoniebieska, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Belle & Boo
Pościel dziecięca Pirates
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, bawełniana, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Hello Kitty "Kuromi"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Horses
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, różowa/turkusowa, bawełniana, 140x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Dzbanek termos Crown
920 ml, turkusowy
(1)
W magazynie
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Nanette
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 35 cm, długość 35 cm
(1)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Obraz Brett birdy
22,5x30 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Nova Arte
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, bordowe/szarobeżowe, 40x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
139 zł
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
239 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
1
...
43
44
45
...
104
Załaduj więcej