Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 927 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mijolnir
Pościel Felix
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z ornamentami/etno, ceglasta/brązowa, 240x220 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
231 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Obrus Beige Meadow
Kwiecisty, beżowy, ø 140 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Tangle
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
W magazynie
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Natural
4 szt., z bawełny organicznej, na zamek , 43x43 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Lustro Barona
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 200x200 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 200x200 cm
(6)
W magazynie
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Lékué
Dzbanek do herbaty
500 ml, z sitkiem, szklany, jasnobrązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Milo Bow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, biała, 200x200 cm
(6)
W magazynie
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, zielona, 200x200 cm
(6)
W magazynie
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Viaden
Narzuta
Bawełniana, jasnoszara, 230x170 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
214 zł
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Kwietniki Whity
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 240x300 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Premium
YAMAZAKI
Stojak na odkurzacz Tower
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
196,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Namaste
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę/z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Wednesday "Rain"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, ciemnoniebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Fraga: Soft Linen
O zapachu świeżego prania, czas pachnięcia 4 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 9 cm, wysokość 27,5 cm
(6)
W magazynie
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (9)
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Biały, 30x20 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
157,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Pas na narzędzia Denim
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Jona
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/brązowy, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Belle Numbers
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Przewijak Kiddy
Powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm, głębokość pasującej komody 54,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Josy
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, fioletowy, 160x210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Milo Bow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/szara, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Jurassic World
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Soft Linen
Zapachowa, sojowa, o zapachu świeżego prania, czas palenia 55 h, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
+ Czas palenia (2)
Catherine Lansfield
Pościel Sleep Dreams
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, biała/różowa, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Meadore
Beżowa, 220x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowa, 200x240 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Porcelanowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 140x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Jasnoszary, 70x140 cm
(6)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Podpórka do roślin Lilly
Metalowa, 32x2 cm, wysokość 164,5 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, biała, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, jasnoszary
(6)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (2)
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 200x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 5 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 17x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
19
20
21
...
103
Załaduj więcej