Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51003
(85)
W magazynie
242,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Do kontaktu, drewniany, biały/w kolorze złota, szerokość 5 cm, długość 46 cm, wysokość 28 cm
(85)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
1 l
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(96)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Verona
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(106)
W magazynie
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(109)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(116)
W magazynie
143 zł
z kodem
178,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 50x90 cm
(152)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137,99 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, brązowa, szerokość 2,5 cm, długość 12 cm, wysokość 9 cm
(102)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(97)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Silly L
Plastikowy, żółty, ø 24 cm, wysokość 27 cm
(71)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Cats Invasion
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 200x220 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(246)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, szary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Skyline
Żółty, 140x180 cm
(266)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, biały, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(149)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Done by Deer
Zabawka wisząca Elphee
Rekomendowany wiek 0+ lat
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, biała, 220x240 cm
(616)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(124)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Clip
Plastikowa, LED, na baterie, długość 635 cm
(132)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 135x200 cm
(234)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 50x90 cm
(200)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czarny, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(99)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Skeleton L
Plastikowy, z nadrukiem, biały, ø 24 cm, wysokość 27 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Suszarka do ziół
Metalowa, ø 37 cm, wysokość 29 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Lustro Tosca
Kosmetyczne, ø 17,5 cm
(120)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
6 l
(310)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Church
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(72)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(402)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, brązowa, 135x200 cm
(174)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 50x90 cm
(292)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
24x28 cm, wysokość 23 cm
(175)
W magazynie
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(83)
W magazynie
230,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Alhambra
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 220x240 cm
(116)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 29 cm, ceramika
(45)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Mandala Tiles
4 szt., na zamek , patchworkowe, 45x45 cm
(230)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(64)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(203)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Cora
26 x 25 cm, metal
(63)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Caddy
Plastikowy, biały, 25x12 cm, wysokość 12 cm
(96)
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
24x12 cm, wysokość 24 cm
(67)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, zapinana na guziki, zielona/niebieska, 135x200 cm
(198)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Girl L
Plastikowy, żółty, ø 24 cm, wysokość 27 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
5
...
102
Załaduj więcej