Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 911 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 270 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 14x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 70x140 cm
(3)
W magazynie
153,99 zł
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 19.11.2026
154 zł
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
154,99 zł
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 70x140 cm
(1)
W magazynie
155 zł
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 70x140 cm
(31)
W magazynie
155 zł
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
157 zł
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Santos
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Mabile
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(1)
W magazynie
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,73 zł
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowa, 18x18 cm
(1)
W magazynie
161 zł
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., beżowa, 18x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Eviaya
3 szt., 290 ml, kamionkowe, do latte
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
80,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
20x70 cm, 3 szt., drukowane, na płótnie
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
162 zł
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 90x140 cm
(1)
W magazynie
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, zielononiebieskie, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
163 zł
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
164 zł
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
38x53 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
246 zł
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Świeczniki zestaw Ribbon
2 szt., na świeczkę typu tealight, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
84,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169,99 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
170 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(9)
W magazynie
170 zł
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
177 zł
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
179 zł
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Ranya
2 szt., 375 ml, kamionkowe, różowe/kremowe
Dostawa od 21.10.2026
180 zł
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maricala
2 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne/beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
91 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
184 zł
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
103
Załaduj więcej