Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 948 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Leno
3 szt., czarno-białe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
138 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Waffle
3 szt., białe/brązowe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
165 zł
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Fartuch Venton
Brązowy
W magazynie
136 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Szara, ø 30 cm
(17)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Brązowa, ø 30 cm
(6)
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Kremowa, ø 30 cm
(8)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
Dostawa od 21.10.2026
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 19,5x50 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 20x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 18x42 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 20x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 19,5x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 21x52 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 20x50 cm, wysokość 18 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Karlsson
Budzik Data Flip
Cyfrowy, 6x19 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Gentle
Ø 12 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Regal
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Stark
Ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Stark
Ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Stark
Ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Data Flip
Cyfrowy, 6x19 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Busy B
Notes na daty urodzin Terrazzo
6 str.
(1)
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazony zestaw Sofra
3 szt., z terakoty, czarne, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
106,49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Wazony zestaw Sofra
3 szt., z terakoty, pomarańczowe, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106,49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(35)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
60
61
62
...
104
Załaduj więcej