Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., czerwona, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(344)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., czarna, 18,5x37,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(509)
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, beżowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Really Nice Things
Dekoracja ścienna Mapamundi
Drewniana, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw
3 szt., plastikowe, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, pomarańczowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 160x220 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
201,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Globus
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(31)
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Stołek ogrodowy
Zielony/brązowy, wysokość 40 cm
(51)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Chianti
Metalowy, szary, liczba butelek 30, szary, szerokość 50 cm, wysokość 68 cm, głębokość 26 cm
(102)
W magazynie
80 zł
z kodem
100 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Native Natural
Poduszka dekoracyjna Merino
Wełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(17)
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 29 cm, ceramika
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 29 cm, ceramika
(45)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 50x90 cm
(152)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137,99 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Ambiance
Naklejka dziecięca Giant World Map
Na ścianę, 120x150 cm
(261)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Celine
Do kontaktu, drewniany, czerwony/w kolorze złota, szerokość 5 cm, długość 46 cm, wysokość 28 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 22 cm
(13)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Ulm
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 43 cm, długość 5 cm, wysokość 27 cm
(19)
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Vira
Wisząca, papierowa, biała, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 50x90 cm
(200)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 50x90 cm
(398)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
35,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 50x90 cm
(292)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, 50x90 cm
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Care
Pikowany, różowy/beżowy, 200x220 cm
(310)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Birdcage
Pikowana, miętowa, 160x220 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kilner
Słój na lemoniadę
5 l
(49)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Ciemnoniebieski, 70x140 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Euromant
Koc Skyline
Jasnobrązowy, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, biała, 220x240 cm
(616)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Antic Line
Szkatułka na biżuterię Bijoux
10x22 cm, wysokość 15 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, brązowa, 200x200 cm
(108)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, brązowa, 135x200 cm
(174)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kashmir
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z ornamentami, brązowa, 200x200 cm
(98)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, zapinana na guziki, zielona/niebieska, 135x200 cm
(198)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Karta podarunkowa
150 zł, eletroniczna
(11)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Skyline
Żółty, 140x180 cm
(266)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 70 cm, szerokość 16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 135x200 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(93)
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 135x200 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(109)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
800 ml, z sitkiem, żeliwny, czarny
(67)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Pojemnik chłodzący Bar Craft
Plastikowy
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(122)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
98
99
100
101
102
Załaduj więcej