Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 053 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Esschert Design
Kule na płot zestaw
2 szt., szklane, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Nóż Trino
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "Volcano"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Półka Teaser
Wielopoziomowa, metalowa, ciemnozielona, szerokość 30 cm, wysokość 30 cm, głębokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Haczyki zestaw Rosalia
3 szt., ścienne
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik Totem
Z pokrywką, plastikowy, czerwony/czarny, pojemność 60 l, 59x39,5x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Vitu
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wycieraczka Accordion
Szara/beżowa, 55x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Gourmet
2 szt., bawełniane, białe/w kolorze terakoty, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Zira
Bawełniana, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Selise
Z mieszanki wełny, na zamek , abstrakcyjny wzór/strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124,36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Butelka do saturatora Brus
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 800 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Metaltex
Mydelniczka Gravity
Plastikowa, szara, 8x14 cm, wysokość 1 cm
(9)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Fish
180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pozytywka Mimi and Milo
Plastikowa/kartonowa, dziecięca, 10,5x10,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Azura
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, w paski, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Myjki zestaw Clean
2 szt., kremowe, 21x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Etna
Bawełniana, w paski, 30x50 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Raspberry Creamsicle
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tosca
Metalowy, ø 16 cm, wysokość 15 cm
(55)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro Dea
Ścienne/na drzwi, 35x125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Genie
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, na USB, z czujnikiem ruchu, IP44
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 300, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Christmas Fable
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z perkalu bawełnianego, w gwiazdy, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Hearts
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, vintage, 30x52 cm
(229)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Lilo and Stitch
Z mikfroflaneli, z nadrukiem, fioletowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Chochla Profi Plus
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Oslo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 99 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Grand Chef
Bawełniana, szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa zewnętrzna Soham
Zielona, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø15x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Puzzle Iconic Buildings
Liczba elementów 1000, rekomendowany wiek 5+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Sztućce Grand Cru
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, lawendowa/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Solarny, szklany, czarny, ø 14 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 135x200 cm
(5)
W magazynie
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do wina
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kompostownik
Metalowy, zielony
(5)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Łopatka GrillOut
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Stolik Bayen
W dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x99 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska Kylie
Na zupę, kamionkowa, biała, 600 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirana
W naturalnym kolorze, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 4+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(15)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Folkstone Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Solarny, szklany, czarny, ø 12 cm, wysokość 26,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Pościel Geometries
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, geometryczna, żółta/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
245
246
247
...
374
Załaduj więcej