Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 267 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tosca
Metalowa, biała, 60x22,5 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Szczotka do WC Rim
Metalowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
Czajnik Diamante
W kolorze złota z połyskiem, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,5 l
(1)
W magazynie
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
OYOY Living Design
Szkatułka na biżuterię Mira
Metalowa, z lustrem, ø 16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Sztućce Monroe
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 03.11.2026
314 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Półki zestaw Shamel
2 szt., z litego drewna tekowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 5 cm, głębokość 12 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314,13 zł
157,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Sorells
Beżowa, 45x45 cm
Dostawa od 14.12.2026
314,13 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus Tower 190
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 19 m
(12)
W magazynie
314,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Haden
Toster Dorset
Beżowy, ze stali nierdzewnej, moc 815 W
(66)
W magazynie
314,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Recco
Stalowy, w kolorze srebra, 48x20 cm, wysokość 80,5 cm
(70)
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Golden Marble
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(6)
W magazynie
315 zł
19,69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Aurea
Ścienne/stojące, 50x140 cm
(2)
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 10 l
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Stolik Venezia
Ze szklanym blatem, w kolorze złota, ø 48 cm, wysokość 48 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Stella
Ścienne/stojące, 40x150 cm
(3)
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Pojemnik Yule
2,3 l, na ciastka, ceramiczny, czerwony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Wieszak ścienny iD Wallspace
Plastikowy, szerokość 65 cm, wysokość 15,5 cm, głębokość 31 cm
W magazynie
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Haden
Toster Cotswolds
Zielony/turkusowy, ze stali nierdzewnej, moc 1960 W
(18)
Dostawa od 19.10.2026
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Lampa zewnętrzna Sam
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP54, ø16x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Kołdra Cashmere
Całoroczna, 200x200 cm
Dostawa od 26.10.2026
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nattiot
Poduszka dekoracyjna Josephine
Bawełniana, szara, 60x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Roba style
Z mikrowłókna, jasnoszary
Dostawa od 04.11.2026
315 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Retro Boxed Flip
Cyfrowy/ścienny/stołowy, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Candy
Plastikowy, czerwony, 20 l
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Roots
Z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 72 cm, wysokość 5 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Obrus Nori
Bawełniany, w kropki, brązowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(175)
Dostawa od 19.11.2026
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Ringsted Dun
Poduszka The Ugly Duckling
Wypełniona pierzem, do spania, 50x60 cm
Dostawa od 29.10.2026
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (9)
Kalune Design
Półka Cambel
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 64 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tvilum
Stelaż
140x190 cm, listwowy, nieregulowany
W magazynie
Ostatnie sztuki
316,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Tvilum
Szuflady pod łóżko zestaw Naia
2 szt., powłoka: folia, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Puf Colma
Z materiału bouclé, biały, szerokość 41 cm, głębokość 35 cm, wysokość 36,5 cm
(14)
W magazynie
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Lucie Floral Frill
Pikowana, biała/niebieska, 220x230 cm
(9)
W magazynie
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, kremowy, ø 35 cm, wysokość 40,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Karlsson
Zegar Globe
Stołowy, ø 21 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Etażerka Toppu
Kamionkowa, brązowa, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Gazzda
Figurka Tica
Z drewna dębowego, 10,5x26 cm, wysokość 11,5 cm
(7)
Dostawa od 23.12.2026
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
WMF
Patelnia PermaDur
Ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 15x15 cm, wysokość 48 cm
(2)
W magazynie
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Abstract
16 szt., samoprzylepne, beżowe, 20x65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Lustro Shai
Ścienne, ø 54,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Seaford
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x60 cm, wysokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Krzesło Inka
Tapicerowane, miętowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 4 szt.
Tescoma
Blaszki zestaw Compact
4 szt., maksymalna temperatura 220 °C
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Oriental Era
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Lustro Hall
Ścienne, ø 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
242
243
244
...
382
Załaduj więcej