Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 934 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Yule
2,3 l, na ciastka, ceramiczny, czerwony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Wieszak ścienny iD Wallspace
Plastikowy, szerokość 65 cm, wysokość 15,5 cm, głębokość 31 cm
W magazynie
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Haden
Toster Cotswolds
Zielony/turkusowy, ze stali nierdzewnej, moc 1960 W
(18)
Dostawa od 19.10.2026
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Lampa zewnętrzna Sam
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP54, ø16x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Kołdra Cashmere
Całoroczna, 200x200 cm
Dostawa od 26.10.2026
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nattiot
Poduszka dekoracyjna Josephine
Bawełniana, szara, 60x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Roba style
Z mikrowłókna, jasnoszary
Dostawa od 04.11.2026
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Retro Boxed Flip
Cyfrowy/ścienny/stołowy, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Candy
Plastikowy, czerwony, 20 l
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Roots
Z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 72 cm, wysokość 5 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Obrus Nori
Bawełniany, w kropki, brązowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(175)
Dostawa od 19.11.2026
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Cambel
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 64 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Ringsted Dun
Poduszka The Ugly Duckling
Wypełniona pierzem, do spania, 50x60 cm
Dostawa od 06.11.2026
316 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (9)
Tvilum
Stelaż
140x190 cm, listwowy, nieregulowany
W magazynie
Ostatnie sztuki
316,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Tvilum
Szuflady pod łóżko zestaw Naia
2 szt., powłoka: folia, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Puf Colma
Z materiału bouclé, biały, szerokość 41 cm, głębokość 35 cm, wysokość 36,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Lucie Floral Frill
Pikowana, biała/niebieska, 220x230 cm
(9)
W magazynie
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, kremowy, ø 35 cm, wysokość 40,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Globe
Stołowy, ø 21 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Etażerka Toppu
Kamionkowa, brązowa, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
WMF
Patelnia PermaDur
Ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 15x15 cm, wysokość 48 cm
(2)
W magazynie
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Abstract
16 szt., samoprzylepne, beżowe, 20x65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Oriental Era
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Shai
Ścienne, ø 54,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stolik Seaford
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x60 cm, wysokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Krzesło Inka
Tapicerowane, miętowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 4 szt.
Tescoma
Blaszki zestaw Compact
4 szt., maksymalna temperatura 220 °C
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lustro Hall
Ścienne, ø 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na sałatkę, porcelanowa, biała, ø 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Misa Vine
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Wiszący stolik balkonowy
Z litego drewna sosnowego, wiszący/z opuszczanym blatem, w naturalnym kolorze, 59x79 cm, wysokość 59 cm
(6)
Dostawa od 12.10.2026
318,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemniki Tower
3 szt., 650 ml, na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, białe
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
106,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Kwietnik Nomad
Drewniany, ø 30 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Up
2 szt., ręcznie wykonane, ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Opal
Szklana, kremowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Cat
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Torino
47 x 47, plastikowa, biała
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kinkiet dziecięcy Muse
Biały/w naturalnym kolorze, stalowy, z elastyczną konstrukcją, 44x15x25 cm
(3)
W magazynie
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa zewnętrzna Arenys
Czarna, stalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP54, ø10x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Żyrandol dziecięcy Bianella
Biały/jasnoróżowy, tekstylny, ø40x268 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kołdra Mistral
Całoroczna, 220x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa zewnętrzna Dinesh
Biała/czarna, stalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, 34x30x33 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
241
242
243
...
380
Załaduj więcej