Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 836 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Lilyum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, antracytowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka interaktywna Marcello
Dostawa od 29.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak na ręczniki kuchenne Traventine
Kamienny, beżowy, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 30.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Barierka do łóżka Amori
Biała
(1)
Dostawa od 19.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Drewniana, 39x59 cm, wysokość 25 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
255,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Kwietnik Madelyn
Metalowy, 18x45 cm, wysokość 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
255,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Verto High
Otwierany na dotyk, z plastiku z recyklingu, niebieski, 54 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Niza
Ręcznie malowany, z terakoty, czarny, ø 20 cm, wysokość 16,5 cm
(12)
W magazynie
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Figurki zestaw Teis
2 szt., z litego drewna, 2,5x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
128 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Sqity
Metalowa, wysokość 50 cm
(29)
Dostawa od 26.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Tulsa
Drewniany, 30x47 cm, wysokość 59 cm
Dostawa od 30.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homitis
Szafka nocna Lonie
Biała, 30x30 cm, wysokość 55 cm
(29)
Dostawa od 11.11.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 30.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Jip
Z żywicy polimerowej, 9x29,5 cm, wysokość 35,5 cm
Dostawa od 04.11.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Młynek do kawy Franca
Drewniany
Dostawa od 26.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 30 cm
(21)
W magazynie
218 zł
z kodem
256,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Ulubione
Blomus
Półka łazienkowa Modo
Ścienna, stalowa, czarna
(27)
W magazynie
256,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Sagaform
Dzbanek termos Trine
1,5 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trivo
Tekstylny, szary, 3x39 l
(261)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Wazon Bullet
Ceramiczny, biały, ø 11 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Agate
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, w kolorze srebra, abstrakcyjny wzór
(13)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wieszak na ręczniki Modo
Ścienny, czarny, 7x7 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Modo
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 165 ml, 9x5 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Półka Moss
Wielopoziomowa, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 46 cm, wysokość 46 cm, głębokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Capella Baby
Dziecięca, wypełniona pierzem, letnia, 67x100 cm
(6)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Folke
Czarna, metalowa, LED, wbijana, solarna, 8,5x10x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak Wanaka
Bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 50 cm, wysokość 163 cm
Dostawa od 26.10.2026
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie Thunder
Szara/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 22 m
(94)
W magazynie
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Floral Patchwork
Pikowana, żółta/beżowa, 220x230 cm
(33)
W magazynie
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Mop H2PrO
Rotacyjny, z wiadrem
(25)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka Rim
Czarna, długość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Półka łazienkowa Modo
Ścienna, stalowa, czarna
(2)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Maty stołowe zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Passo
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, ø 35 cm, wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wycieraczka Duet
Jasnoróżowa/beżowa, 55x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa lawa Glitter
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, ø10x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Karafka Acqua
1,5 l, szklana
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Kokon dla niemowląt Roba style
Niebieski, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Deska do prasowania Metallised S
Stołowa, szara, 95x30 cm
(2)
W magazynie
258,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
258,99 zł
43,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Mini Walther
Z pedałem, metalowy, ciemnofioletowy, 5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Szafa Balance
Tekstylna, beżowa, szerokość 90 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
(36)
W magazynie
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Podwyższona skrzynka na rośliny Magnolia
24x64 cm, wysokość 51 cm
(57)
W magazynie
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
225
226
227
...
372
Załaduj więcej