Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 821 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Woman
Z żywicy polimerowej, 12x14 cm, wysokość 49 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
252,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 100 szt.
Leitz
Folie do laminowania zestaw
W magazynie
Ostatnie sztuki
252,99 zł
2,53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, brązowy, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Podpórka do książek Fala
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Peru
W naturalnym kolorze
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia A Love Story
30 str.
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Last Christmas
30 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Półka łazienkowa Rim
Ścienna, aluminiowa, czarna
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Södahl
Pościel Echo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z bawełny organicznej, geometryczna/w paski, różowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Zestaw młynków do pieprzu i soli Moli
2 szt., jasnożółty, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
126,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia A Dog's Life
30 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Moments that Matters the Most
30 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Dream Big Little One
30 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Life in Harmony
30 str.
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Garnek Brava
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 5 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia It's about us
30 str.
Dostawa od 02.11.2026
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Life
30 str.
Dostawa od 02.11.2026
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Misa Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, pojemność 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
253,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Glass Storage
4 szt., 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(17)
W magazynie
216 zł
z kodem
253,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Magnum
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(13)
W magazynie
253,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
W magazynie
253,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Miska na jajka Hen Nest
Ceramiczna, biała
(113)
W magazynie
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka
Brązowa, 35x68 cm
(213)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Jable
Stalowy, antracytowy, ø 45 cm, wysokość 50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
2 szt., plastikowe, białe, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Andrea Simone
Poduszka Carezza
Do spania, 90x70 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Młynek do soli i pieprzu Hoop
W naturalnym kolorze, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Regał na wino Macon
W dekorze jesionu, w naturalnym kolorze, liczba butelek 12, w naturalnym kolorze, szerokość 36,5 cm, wysokość 36 cm, głębokość 29 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koc dziecięcy Nafine
Muślinowy, łososiowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sapho
Dozownik do mydła Gedy Pirenei
Ścienny, szklany, biały/w kolorze złota, 110 ml, 11x7 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, zielona, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Magnetics
Czarna, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, 8x8x4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Arkivé
Na dokumenty, 34x10 cm, wysokość 29 cm
Dostawa od 02.11.2026
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dzbanek do herbaty Kumi
1 l, ceramiczny, ciemnobrązowy
Dostawa od 27.10.2026
254 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Lottie Floral Embroidery
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, kwiecista, biała, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Canterbury
Pikowana, szara, 240x260 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
254,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, białe/niebieskie
(10)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy Luxe
Metalowy, w kolorze srebra, ø 16 cm, wysokość 41 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Lava
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 52x20 cm, wysokość 81,5 cm
(92)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Garnek Brasserie
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,6 l, ø 27 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Toto
Tekstylny, brązowy, 46x7,5x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek filtrujący EM77
Plastikowy, niebieski, 2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Lilyum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, antracytowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka interaktywna Marcello
Dostawa od 29.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak na ręczniki kuchenne Traventine
Kamienny, beżowy, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 30.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
224
225
226
...
371
Załaduj więcej