Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 148 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Hook
Dwuosobowa, zapinana na guziki, w paski, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Regał nad pralkę/WC Sky Wash
Metalowy, biały, szerokość 64 cm, wysokość 159 cm, głębokość 31 cm
(16)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Kilim dziecięcy Lorea Boy
Wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Gobelin Hand
200x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw prysznicowy Young
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, czarny, 66 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Great Art,
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Spa
Bez wiercenia, bambusowa, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(170)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Nasru
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15,5 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Remundi
Szpikulce do szaszłyków zestaw Rotisserie
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
52,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 20.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
1 l
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Biały, 30x20 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra z połyskiem, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(22)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Mae
Ręcznie malowany, ceramiczny, łososiowy/kremowy, 8,5x18,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabinka na ręczniki Bahari
Bambusowa, w naturalnym kolorze, długość 43 cm, wysokość 170 cm
(171)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Joseph Joseph
Pokrowiec na deskę do prasowania Glide Max
Bawełniany, beżowy, w abstrakcyjny wzór, 135x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Film Hook
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze matowej czerni
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Tile
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, patchworkowe, 30x52 cm
(250)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Peperoni
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Półka Reja
Wielopoziomowa, stalowa, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 30 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, białe, 30x52 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Cats Invasion
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 200x220 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Pod prysznic, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze M/L, z mikropluszu, niebieski
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trio
Tekstylny, szary, 3x43 l
(78)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Rene
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, ciemnozielona, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Luma
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Toutou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 16 cm, długość 34 cm
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Santos
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Hearts
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, vintage, 30x52 cm
(229)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Hands
Z żywicy polimerowej, 9,5x24,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 20.10.2026
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Etażerka Mango
Drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Coral
Z żywicy polimerowej, 13x12 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Abstract Faces
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer do szafy Joint
Na torebki, metalowy, biały, 7,5x77 cm, wysokość 8 cm
(76)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Larino
Automatyczny, plastikowy, biały, 400 ml, ø 13 cm, wysokość 21,5 cm
(33)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Surface
Na sztućce, metalowy, w kolorze srebra, 20x8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
178
179
180
...
380
Załaduj więcej