Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 135 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Ornamentia
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, beżowy, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Aquamarin
Ceramiczny, biały/niebieski
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/niebieski
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Yule
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, biały, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Bianco
Plastikowy, biały
(532)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Peeking Cat
Z dolomitu, biały, ø 9,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Chochla President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(58)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Molinella
Ścienna, ze stali nierdzewnej, czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Wenko
Końcówki do szczotki WC zestaw Ø8cm
Zapasowe, plastikowe, czarne, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
9,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
FABINI
Durszlak Lucca 3.0
Ze stali nierdzewnej, ø 25 cm
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Gatto Carino
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(19)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnoróżowe, 50x80 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 28,5 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(9)
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, kremowe, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Allstar
Stojak na ręczniki Aracena
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 46x35 cm, wysokość 82 cm
(9)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Kawaii
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kartos
Okładka na książkę z torbą Red&Blue
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Otwieracz do konserw GoRound
Do konserw, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa Softwater
Plastikowa, w kolorze matowej czerni, ø 12 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Zestaw przyborów kuchennych Classic
Plastikowy, 4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Canary
Czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
2 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Onda
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Lampka dziecięca Classic
Różowa, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x11,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, różowy
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Turbo-Loc
Metalowa, szara, 11,5x10 cm, wysokość 37,5 cm
(135)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Mushroom
Silikonowa, 43x35,5 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Fiorina
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze srebra
(175)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 24 cm, metal
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ancona
Ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 34 cm
(43)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Luxe
Szara/brązowa
(2)
Dostawa od 20.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Football
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
272
273
274
...
380
Załaduj więcej