Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 098 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Horus
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salacia
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Krykiet stołowy Mini Croquet Set
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Moździerz
Marmurowy, ø 11 cm
(32)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo Steel
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x23 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Hirano
Metalowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Miska Sira
Plastikowa, biała/szara, 8 l, 32,5x39 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly
160x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Podkładka do naczyń UDry
Tekstylna, czarna, 61x46 cm
(15)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Pas na narzędzia
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
Dostawa od 19.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
31,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock
4 szt., bez wiercenia, plastikowe, w kolorze srebra
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lattice Cut
Aksamitna, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(80)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam L/Universal
Bawełniany, niebieski, kwiecisty, 140x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Frello
Z bawełny z recyklingu, pomarańczowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miska Artisan
Do serwowania, porcelanowa/drewniana, biała/czarna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Prześcieradło dziecięce Lil Planet
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, różowe, 140x70 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Check and Stripe
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w paski, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany 2
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Sitko President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Crossings
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(12)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Managua
Z nadrukiem, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Pastel Dots
W kropki, biała/jasnoszara, 180x200 cm
(5)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Aquaris
Biała/niebieska, 180x200 cm
(8)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Amo
2 szt., szklane, ze spodkiem/z podwójną ścianką, 250 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Globus
3 szt., czarne, plastikowe, LED, solarne, 10x10x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
31,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, czarny, 40 l
(84)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Pontino
Kremowy, 130x160 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Thermo Reflect L/Universal
Zielony, kwiecisty, 140x45 cm
(28)
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tescoma
Tortownica Delícia
50 x 34 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ścierki zestaw Ornamentia
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, beżowe, 71x45 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa
Beżowa, 180x200 cm
(88)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Ornamentia
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, beżowy, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Terralba
Z żywicy polimerowej, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
271
272
273
...
380
Załaduj więcej