Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 221 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(134)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 44,5 cm, czarna
(2)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 11,5x9,5 cm, wysokość 23,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do kołaczy węgierskich Delícia
2 szt., 23 x 20 cm, stal nierdzewna
(16)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gra memory Yummy
Dostawa od 19.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Grill
Na węgiel drzewny, ø 36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
(29)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, kremowe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
OYOY Mini
Dziecięce kosze na zabawki Moira
2 szt., tekstylne, z nadrukiem, kremowe, ø 32x32 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
OYOY Mini
Organizer wiszący Circus
Tekstylny, kremowy, 40x1x60 cm
Dostawa od 19.10.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Organizer wiszący Darling Rabbit
Tekstylny, z nadrukiem, kremowy, 40x1x82 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 10x7,5 cm, wysokość 10 cm
(375)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Suerta
Lniana, na zamek , 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Pumpkins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska/pomarańczowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Obręcz do krojenia tortu
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Podpórka do książek Birds
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Lékué
Pojemnik chłodzący z foremką do lodu
Plastikowy
(25)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
14,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(402)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., ciemnozielone
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Pościel dziecięca Catlife
Do łóżeczka, dwustronna, otwarta, szara/brązowa, bawełniana, 120x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/brązowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Wazon Fancy Home
Ceramiczny, szary, 9,5x13 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Ociekacz Tier
Plastikowy, szary, 36x20 cm
(91)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 460 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
18,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Chess
2 szt., tekstylne, beżowe, ø 32 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Koszyki zestaw Kara
2 szt., tekstylne, czerwone, ø 32 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
56,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Tescoma
Kosz na pranie Fancy Home
Tekstylny, kremowy, 50 l
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(30)
W magazynie
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Chickens and Chicks
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Zestaw przyborów kuchennych
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Rolfix 150 Triple Longline
Ścienna, biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Agaric Mushroom
Z plastiku z recyklingu, czerwona/niebieska, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Autumn Neutral Leaves
Z plastiku z recyklingu, beżowa/kremowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Chestnuts x Two Little Sprouts
Z plastiku z recyklingu, zielona/brązowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Into the Woods x Celia Battaini
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Lily of Valley x Celia Battaini
Z plastiku z recyklingu, zielona, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Navy Leaf
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska, 40x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Nordic Leaf
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Sketch Pumpkin
Z plastiku z recyklingu, pomarańczowa/kremowa, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Sunflower
Z plastiku z recyklingu, żółta, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris
Z plastiku z recyklingu, biała/zielona, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Watercolour Butterfly
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Flower Lines
Z plastiku z recyklingu, biała, 40x70 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
112,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
248
249
250
...
383
Załaduj więcej