Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 311 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex Lite
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 42 cm
(33)
W magazynie
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Space M
10 szt.
(33)
W magazynie
130,99 zł
13,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Gizmo
Ślizgacz Supernova
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Restilo
Narzuta Meadore
Beżowa, 220x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, beżowa, ø 22 cm, pojemność 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, z nadrukiem, beżowy, ø 16 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(17)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Wieszak ścienny Rocca
Z półką, beżowy, szerokość 50 cm, wysokość 16 cm, głębokość 12 cm
(5)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Półka Tower
Narożna, metalowa, powłoka: barwienie, biała, szerokość 22 cm, wysokość 3 cm, głębokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(46)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Kindsgut
Butelka dla dzieci Dachshund
Z tritanu, turkusowa, 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Modo
Ze stali nierdzewnej, ciemnobrązowy, ø 5,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Kubek podróżny Travel Mug N2022110
500 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Restilo
Ręcznik plażowy Shark
Bawełniany, ciemnoniebieski, 90x180 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Jumbo
Do segregacji odpadów, czarny, 69 l
(114)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Modo
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 5,5 cm, wysokość 12 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Z plastiku z recyklingu, z otworem drenażowym , ø 35 cm, wysokość 33 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę Classic
Ścienny, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Fartuch
2 szt., czerwony/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Grill
Na węgiel drzewny
(2)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoniebieska, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Time
Frotte, bawełniany, geometryczny, jasnoszary, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Jolly
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(7)
W magazynie
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 40 ml, do wódki
Dostawa od 21.10.2026
130 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, kremowe
(9)
W magazynie
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Kosz na śmieci Touch
Plastikowy, niebieski, 6 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Ethan
Z bawełny z recyklingu, niebieski/beżowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Pojemnik na odpadki organiczne Vintage
Metalowy, biały, 23x27 cm, wysokość 21 cm, 6,3 l
(841)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 35 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sahara
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 48x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Pokrowiec na deskę do prasowania Toppu
Bawełniany, brązowy/kremowy, w paski, 130x48 cm
Dostawa od 19.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Teddy
Z materiału bouclé, na zamek , 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
W magazynie
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tescoma
Stojak na noże Woody
Drewniany, w naturalnym kolorze
(31)
W magazynie
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
W kolorze srebra, 9x17 cm, wysokość 13 cm
(17)
Dostawa od 15.10.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Kawiarka Luma
350 ml, szklana, szara
Dostawa od 03.11.2026
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Cukierniczka Basic
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, pojemność 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Dzbanek Winslet
Szklany, 1,8 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Holmegaard
Szklanka Mikkeler
400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Kubki zestaw Nero
2 szt., 250 ml, do cappuccino/z podwójną ścianką
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Serwis do herbaty
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
231
232
233
...
381
Załaduj więcej