Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 256 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Madison
Na waciki, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, czarny, ø 20 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Gra towarzyska Play Tumbling Towers
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Lampa zewnętrzna Soham
Zielona, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP44, ø15x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Apollo
Metalowy, szerokość 56 cm, wysokość 16 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
33,5x33,5 cm, wysokość 9 cm
(42)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Pojemnik Medicea
Na kawę/na herbatę, porcelanowy
(8)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Santa Spec-Tacular
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Spice
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(373)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw
6 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Dodatkowa półka
Wisząca, stalowa, biała, 22,5x30 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Wycieraczka Coco Black
Z włókna kokosowego, czarna, 45x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Wycieraczka Villa
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gaspard
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, wysokość 5 cm, długość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Zegar Adam
Ścienny, ø 36 cm
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Rowan Berries
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Obrus Christmas Sweater
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, zielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Termos Constant
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Minecraft "Jungle Fight"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Dragons
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Sea
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Semmie
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel dziecięca Young Animals
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Sym
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, beżowa, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 5 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Jasmine
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Savoy
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, biały, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Pościel Adeline
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Koc dziecięcy Sternenzauber
Z mikropluszu, w gwiazdy, biały/szary, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Zone
Dozownik do mydła Tada
Szklany, brązowy, 250 ml, ø 7,5 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
217
218
219
...
382
Załaduj więcej