Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 245 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
KIS
Pojemnik Spinning Box XL
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 56 l, 77x58,5x17,5 cm
(1)
W magazynie
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na ziemniaki, metalowy, szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(35)
W magazynie
145 zł
72,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Koc dziecięcy Strenenzauber
Bawełniany, w gwiazdy, biały/szary, 80x80 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Dozownik do folii Tower
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 5,5x32,5 cm, wysokość 5 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Cosy Soft Checkerboard
Biały/ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Epping Textured Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, bordowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Maximex
Osłona balkonowa
Plastikowa, czarna, 500x85 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik kąpielowy Inu
Frotte, jasnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
145 zł
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Toscana
130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Toscana
Z bawełny z recyklingu, niebieski/szary, 130x160 cm
(8)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Light
Letnia, 200x220 cm
(7)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Bigso
Kosz na pranie Bamboo/Linen
Tekstylny, kremowy
(8)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9x9 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
JUNA
Ręcznik Check
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/różowy, 50x100 cm
Dostawa od 19.10.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Lékué
Miska do robienia domowego sera
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Plecak dziecięcy Ninjago Arin
Pojemność 18 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę GardenGrill XXL
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 21.10.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Ensign
Niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania Titan Oval D
Bawełniany, szary, geometryczny, 135x45 cm
(6)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Capy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Pretty Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Mirabelle
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Lief
W rozmiarze 1-2 lata, bawełniany, różowy
(5)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Bea
Ze stojakiem, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
145 zł
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Uchwyt na przybory do grillowania
Stalowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 135x190 cm
(2)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, ø 20 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 29.10.2026
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Uchwyt na przybory do grillowania Magnus
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
145 zł
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Zestaw do pakowania próżniowego Flavia
4 szt., plastikowy, biały
(84)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(11)
W magazynie
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Garnek Cook Eat B9214474
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
Z wiadrem
(1)
W magazynie
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Santa Likes Mistletoe
Bawełniany, biały/zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Toadstools
Bawełniany, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Festive Car
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
216
217
218
...
382
Załaduj więcej