Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 221 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Wenge
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, brązowa, ze wzorem drewna
(37)
W magazynie
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Wieszak ścienny Seaford
Z półką, w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 77 cm, wysokość 22 cm, głębokość 28 cm
(13)
Dostawa od 21.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Szafka na buty Ferro
Metalowa, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 85 cm, wysokość 40 cm, głębokość 35 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska do prasowania Best Black
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, czarna, 124x38 cm
Dostawa od 26.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Garnek Ecrina
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 6,6 l, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Bloomingville
Miska Masami
Do serwowania, kamionkowa, biała/beżowa
(1)
W magazynie
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Miska na jajka Rise & Shine
Ceramiczna, brązowa
(19)
W magazynie
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
Dostawa od 26.10.2026
249 zł
124,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Dzbanek Lemonade
Szklany, pomarańczowy, 1,3 l
Dostawa od 02.11.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Zegar Cheeky Dome
Wahadłowy/ścienny, wysokość 61,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Zegar Florina
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 26 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Pościel Bjirk
Dwuosobowa, otwarta, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kratkę, zielona, 200x220 cm
(2)
W magazynie
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Prześcieradło Calm
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z bawełny organicznej, białe, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
248,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Deski zestaw Nest
3 szt., plastikowe, 32 x 6,5 cm
(18)
W magazynie
248,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Schodek Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm, nośność 110 kg
(158)
W magazynie
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, biały, 47,5 x 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio Slim
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31,5 x 23 cm
(4)
W magazynie
248 zł
82,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 35x23,5 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cattara
Palenisko Vesuv
Ø 57 cm, wysokość 26 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Wazon Avenia
Szklany, pomarańczowy, ø 22 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Lirio
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 20x40 cm, wysokość 76,5 cm
(128)
W magazynie
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Exotic Leaves
5 szt., brązowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Illustrated Autumn
5 szt.
W magazynie
248 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Misa Imogen
Na sałatkę, ceramiczna, beżowa, ø 24 cm, pojemność 1,4 l
(1)
W magazynie
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Półka Riqueza Tres
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, z półmatowym wykończeniem, czarna, szerokość 60 cm, wysokość 42 cm, głębokość 16 cm
Dostawa od 19.10.2026
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czarny/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gurken
2 szt., czarny/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Deska do prasowania Neo
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, pomarańczowa, 130x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Palma
Wolnoopadająca, 34,5 x 45,5 cm, plastikowa, biała
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Oak
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, jasnobrązowa, ze wzorem drewna
(75)
W magazynie
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Ardas
Brązowa, aluminiowa, IP44, 15x10x20 cm
Dostawa od 03.11.2026
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Ochronny pokrowiec na grill GardenGrill XXL
Ø 68 cm, wysokość 68 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Joseph Joseph
Organizer kuchenny CupboardStore
Plastikowy, beżowy, 20x47 cm, wysokość 33,5 cm
W magazynie
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Regał łazienkowy Dara
W kolorze srebra, szerokość 33 cm, wysokość 78 cm, głębokość 28 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa
W paski, biała, 132x240 cm
(186)
W magazynie
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, zielony, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Ochraniacz na materac Quilted
Wodoodporny, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Scallop Waves
Pikowana, zielona, 240x260 cm
Dostawa od 04.11.2026
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Lustro Point
Kosmetyczne, z drewnianą ramą, 22x32 cm
(6)
W magazynie
246,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Maszynka do makaronu Delicia
Żółta, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Cheyenne
Ze sztucznego futra, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
156
157
158
...
383
Załaduj więcej