Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 224 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Good Morning
Pościel Bernardus
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, jasnobrązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Bambusa
W naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 46 cm, głębokość 30 cm, z siedziskiem
(34)
W magazynie
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Eviaya
3 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Bruno
Biała/brązowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru/sterowana pilotem/ze ściemniaczem, IP44, ø12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Menin
Wolnoopadająca, 38 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Lustro dziecięce Moony
Ø 40 cm, wysokość 1 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trio Ecori
Tekstylny, czarny, 3x35 l
(39)
W magazynie
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Wazon Deco
Ręcznie wykonany, szklany, pomarańczowy, 8x18 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Actona
Szafka nocna Ashlan
Wisząca, biała, 35x32 cm, wysokość 22,5 cm
(104)
W magazynie
251,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Faustine
Z mikrowłókna, biały/szary, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Portugal
Wolnoopadająca, 37 x 43,5 cm, szara, abstrakcyjny wzór
(52)
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Canvas Paper Laminate
3 szt., kartonowe, jasnoszare, 45x36x24 cm
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Leopold Vienna
Kawiarka Slow Coffee
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Półka Adawa
Metalowa, z połyskiem, kremowa, szerokość 32,5 cm, wysokość 18 cm, głębokość 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Lustro Flora
Ścienne, 69x60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa Home to Roost
Ceramiczna, niebieska, ø 26 cm, pojemność 2,7 l
(5)
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
GTV
Kinkiet dziecięcy Mouse
Niebieski, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 32x10x21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Podkładka do przewijania Augusta
Beżowa, 49x63 cm
(4)
W magazynie
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
2 szt., różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
125,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stolnica Delícia
45x55 cm, drewniana
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Talerz Ramie
Do serwowania, ø 32 cm, kamionkowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Zabawka pluszowa Noah
Rekomendowany wiek 0+ lat, wysokość 64 cm, długość 27 cm
Dostawa od 19.10.2026
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Blue Rose
5 szt., biały/niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Magnum
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(13)
W magazynie
250,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Zestaw patelni z odpinaną rączką
2 szt., z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Talerz
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Skulls
2 szt., z nadrukiem, ciemnoszara, 168x183 cm
W magazynie
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Półka Tower
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Fluorescencyjna pościel dziecięca Game Over
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, szara, z mikropluszu, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
WOOOD
Wazon Auri
Metalowy, jasnoszary, ø 20 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Eviaya
3 szt., na zupę, kamionkowe, 550 ml, ø 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
83,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Mermaid
2 szt., niebieska, 168x183 cm
(1)
W magazynie
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Enchanted Butterfly
2 szt., różowa, 168x183 cm
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Krzesło dziecięce Marle
Szare, wysokość siedziska 27,5 cm, nośność 40 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Kosze na pranie zestaw
2 szt., tekstylne, szare/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Prehistoric Dinosaurs
2 szt., 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Long Leaves
5 szt.
(1)
W magazynie
250 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Fox and Woodland Friends
2 szt., zielona/brązowa, 168x183 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Excellence G2690772
Z powłoką nieprzywierającą, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, 56x47,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Finja
Bambusowy, biały/brązowy, szerokość 43 cm, wysokość 76 cm, głębokość 36 cm
(70)
W magazynie
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Fartuch Rubi
Bawełniany, lawendowy
Dostawa od 20.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mauro Ferretti
Figurka Roman Woman
Z żywicy polimerowej, 14,5x21,5 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Lampa stojąca Nitta
Biała/w kolorze srebra, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x145 cm
(39)
Dostawa od 22.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9,5x45 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Wazon Savio
Marmurowy, biały, ø 8 cm, wysokość 20 cm
Dostawa od 29.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
noo.ma
Sztućce Noli
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, brązowe/w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
155
156
157
...
383
Załaduj więcej