Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 182 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Kiddy
70x140 cm, powłoka: barwienie, białe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 1 kg
(2)
W magazynie
251 zł
z kodem
313,23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
-20% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Goaltime
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, zielony, 75x150 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Witryna Saone
Metalowa, w kolorze złota, szerokość 45 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
2 527 zł
z kodem
3 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Biurko Ingo
60x120 cm
(6)
Dostawa od 09.12.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Biurko Oslo
W dekorze dębu, 81x145 cm
(6)
Dostawa od 19.10.2026
1 279 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Melqui
Tapicerowane, brązowe/kremowe
(3)
Dostawa od 16.12.2026
1 961 zł
z kodem
2 451 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lampa zewnętrzna BringMe
Zielona, stalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, ø25x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami Essentials
Szafka na buty Asten
Stalowa, powłoka: laminowanie/powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 63 cm, wysokość 44 cm, głębokość 30 cm
(2)
Dostawa od 13.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Pościel Watercolour Spots
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w kropki, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Komoda Rove
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty wiórowej/z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 83 cm, wysokość 95 cm, głębokość 40 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
2 367 zł
z kodem
2 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BENAB
Materac BonHarmony HR BIO
90x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny, z zimnej pianki/z pianki BIO, grubość 16 cm, nośność 120 kg
(2)
Dostawa od 15.10.2026
1 239 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Hendi
Shaker do mlecznych koktajli
W kolorze matowej czerni, ze stali nierdzewnej, pojemność 900 ml, moc 400 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Veep
Z drzwiami przesuwnymi, metalowa, ciemnozielona, szerokość 160 cm, wysokość 75 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 655 zł
z kodem
2 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka interaktywna Marcello
Dostawa od 21.10.2026
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colours and Flowers
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Elk
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, brązowy/kremowy, wysokość siedziska 67 cm
Dostawa od 19.10.2026
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stół Townsville
Z blatem w dekorze dębu, ø 100 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 615 zł
z kodem
2 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Ilina
Kosmetyczne, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Podpórki do książek Hiba
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Arki
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, jasnoszara, szerokość 60 cm, wysokość 16 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Witryna Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 222 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 19.10.2026
5 199 zł
z kodem
6 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Fox and Woodland Friends
2 szt., zielona/brązowa, 168x183 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Sztućce Posate Old
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafa dziecięca Esteban
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 180 cm, głębokość 52 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 727 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szarobrązowe, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, ciemnoniebieska, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Materac futon Double Latex
140x200 cm, średnio twardy, z pianki lateksowej, termoregulacyjny, biały, grubość 18 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
3 751 zł
z kodem
4 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szafka pod TV Vedrana
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 195 cm, wysokość 55 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
3 922 zł
z kodem
4 902 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Güral Porselen
Patelnia Classic
Ø 22 cm
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Puf Lomba
Wełniany, kremowy, szerokość 80 cm, głębokość 80 cm, wysokość 40 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 127 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Max Winzer
Podnóżek Lorris
Żółty, szerokość 53 cm, głębokość 53 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 655 zł
z kodem
2 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Witryna Adelaide
Metalowa, czarna, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 543 zł
z kodem
1 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Gra towarzyska Trivia game Movie geek
Rekomendowany wiek 12+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Hydrate
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 06.11.2026
1 687 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka na buty Baldone
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 80 cm, wysokość 107 cm, głębokość 29 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 047 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stolik Gilda
Ze szklanym blatem, czarny, ø 80 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 07.12.2026
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Regał Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, brązowy, szerokość 148 cm, wysokość 223 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 703 zł
z kodem
3 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Shell
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, beżowe
Dostawa od 19.11.2026
5 615 zł
z kodem
7 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kay Bojesen Denmark
Figurki zestaw Lovebirds
2 szt., z drewna dębowego, 5x9,5 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
247 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stoliki zestaw Rosie
2 szt., z blatem w dekorze dębu, ceglaste/w naturalnym kolorze, 65x102,5 cm, wysokość 54 cm
Dostawa od 16.10.2026
855 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Christmas Green
4 szt., tekstylne, zielone/w kolorze khaki, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Burano
Szklany, 90x180 cm
Dostawa od 09.12.2026
1 364 zł
z kodem
1 705 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
245
246
247
...
380
Załaduj więcej