Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 225 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Szafka pod TV Mistral
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 89 cm, wysokość 22 cm, głębokość 32,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 239 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Carry
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, różowe/kremowe
W magazynie
359 zł
89,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Micadoni
Fotel Lupine
Z tkaniny szenilowej, ceglasty, wysokość oparcia 27 cm, wysokość siedziska 43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 969 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Venor
Plastikowa, z nadrukiem/ze wzorem kamienia, 44x28,5 cm
W magazynie
18 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Miarki zestaw Fattoria
3 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Szafka pod TV Cavo
W dekorze dębu, z płyty MDF, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 489 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szklanka Neia
230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
27,69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Miarka z pokrywką Chef It
Szklana
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Koszyk Words
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 27,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159,73 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tenzo
Hokery zestaw Tori
2 szt., szare, wysokość siedziska 71 cm
(4)
W magazynie
1 389 zł
694,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit L
40 szt., z taśmą, 45 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
2,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wazon
Szklany, ciemnoszary, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Odette
New bone china
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw
192 str., w formacie A4, w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Dzbanek Tropical
Plastikowy, niebieski, 2 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Dziecięca lampka nocna Ola
Biała, porcelanowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 25x15x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Figurka Isolde
Z żywicy polimerowej, 16x25 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
455 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Wazon Decennia XL
Ceramiczny, ø 17 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Szafka pod TV Titan
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowa/w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 55 cm, głębokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa Juli Bis
Zielona, trzyosobowa, szerokość 199 cm, głębokość 91 cm, głębokość siedziska 53 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 869 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Wazon Maricala
Ręcznie malowany, kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 27 cm
(3)
W magazynie
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Bramka ochronna dla dzieci
105x71 cm, ze sklejki, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, w kolorze srebra, 13x24 cm, wysokość 14 cm
(277)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zasłona prysznicowa Pula
200x180 cm
W magazynie
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Household Pleasure
Skrzynka na listy Tablet
29,5x12,5 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
479,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Oviedo
Ceramiczny, szary, ø 7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Deska do prasowania Denim Black C
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, czarna, 124x45 cm
(3)
W magazynie
634 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Wieszak ścienny
Metalowy, czerwony, szerokość 3 cm, wysokość 9 cm, głębokość 6 cm
(2)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Praska do ziemniaków Aero
Na ziemniaki, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Uchwyt na papier toaletowy Origin Lava
Bez wiercenia/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 11x22 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Mata stołowa dla dzieci Malla
Z trawy morskiej, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Szafka pod TV Java
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 147 cm, wysokość 56 cm, głębokość 42 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 699 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Biurko Seaford
140x58 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Dancing – By Garmi
40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Komoda
Z drzwiami przesuwnymi, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 70 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 699 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
484 zł
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 4,5 l, 21x23x18 cm
(18)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
217
218
219
...
383
Załaduj więcej