Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 317 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Hébé
Plastikowe, brzoskwiniowe, nośność 100 kg, szerokość 39,5 cm, wysokość 79 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
376 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma na muffiny
31 x 18 cm, stal
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Teulat
Szafka Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, szarobeżowa, szerokość 120 cm, wysokość 140 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 689 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Minutnik Singles
Czarny
(8)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Pojemnik chłodzący
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Newton
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(3)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Tamara
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 819 zł
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Taca Vila
22x32 cm, kamionkowa
W magazynie
167,27 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Dinosaurs
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Haczyk Fixeo
Bez wiercenia, bambusowy, biały/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
18 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Puf Someina
W naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372,70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Stanley
Termos Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(6)
W magazynie
332 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Savita
Szklany, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Łóżko jednoosobowe Morris
90x200 cm, bez zagłówka, bez stelaża, powłoka: barwienie, szare
(1)
W magazynie
1 619 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Golarka do swetrów
Szara
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x24 cm
(5)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Łopatka Prof. Series III
Drewniana
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Pościel Epifania
Jednoosobowa, bawełniana, w kropki, biała, 150x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
479,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 9 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Patelnia Doris
Emaliowana, ø 23,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tylko na Bonami
Ropez
Sofa Freya
Z tkaniny szenilowej, ciemnoszara, dwuosobowa, szerokość 140 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Kieszonka na sztućce Natural
2 szt., lniana, 23x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Maribela
Metalowe, szare, nośność 110 kg, szerokość 63 cm, wysokość 79,5 cm, głębokość 63 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 539 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Misa Nirela
Na owoce, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
BonBistro
Taca Squito
13x24 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Regał Tower
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w matowym białym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 170 cm, głębokość 46,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 689 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Pojemnik Hako
Z pokrywką, kartonowy, niebieski, 33x25x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Jada
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa Home to Roost
Ceramiczna, żółta, ø 20 cm, pojemność 1,9 l
(1)
W magazynie
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Teulat
Komoda Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 220 cm, wysokość 98 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Myjka Tendresse
Ciemnoniebieska, bawełniana, 15x21 cm
(2)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Hanse Home
Wycieraczka Floral Border
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręczniki zestaw Dora
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (90x150)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rodier
Narożnik Baga
Prawostronny/z szezlongiem, beżowy, czteroosobowy, szerokość 304 cm, głębokość 174 cm, głębokość siedziska 66 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
10 349 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mazzini Beds
Łóżko dwuosobowe Casey
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 449 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit K
10 szt., biodegradowalne, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39,99 zł
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Podpórka do książek Savi
Kamienna
(1)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Talerz Duna
Ø 27 cm, kamionkowy, różowy
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Tortownica
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w ciemnym naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 679 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Patera na ciasto Eau
Porcelanowa, kremowa, ø 32 cm
W magazynie
241 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cosmopolitan Design
Sofa Bali
Aksamitna, rozkładana/ze schowkiem, odpowiednia dla zwierząt domowych, beżowa, trzyosobowa, szerokość 222 cm, głębokość 84 cm, głębokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 379 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 559 zł
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
202
203
204
...
382
Załaduj więcej