Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 317 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Capsule
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Podkładki zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
80,99 zł
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Krzesło Gain
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, z imitacji skóry, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bobochic Paris
Sofa Whesley
Z tkaniny szenilowej, zielona, trzyosobowa, szerokość 237 cm, głębokość 104 cm, głębokość siedziska 57 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
9 939 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Blue Rose
5 szt., biały/niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Hoker Yvette
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, beżowy, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 339 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło Rosie
Beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Podstawka pod łyżkę kuchenną Manon
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Notes Green 16-6340
W kratkę
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
WOOOD
Regał modułowy Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 190 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 067 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Fartuch Dash
Niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Hoker Aimin
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, musztardowy, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 089 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
43 zł
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Ręcznik Bath
Frotte, bawełniany, jasnozielony, 50x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Design Letters
Miska dla dzieci Darling
Plastikowa, jasnoniebieska, ø 11 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Football
Polarowy, z nadrukiem, zielony, 100x150 cm
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Talerz Versailles
Deserowy, ø 12 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Unique Furniture
Krzesło Topley
Z podłokietnikami, tapicerowane, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
644 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Curly Wooly
Beżowa, 10x80 cm
(2)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Martini
4 szt., tekstylne, zielone/brązowe, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Termometr kuchenny
Cyfrowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik kąpielowy Dorane
Frotte, bawełniany, w paski, zielony/beżowy, 70x140 cm
W magazynie
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Gabby´s Dollhouse
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane, różowe
(4)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Lilo and Stitch
Z mikfroflaneli, z nadrukiem, fioletowy, 100x150 cm
(5)
W magazynie
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Tile Stone
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Widelczyki deserowe zestaw Hallie
Dla 7 osób, 7 szt., ze stali nierdzewnej, szare
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lampa stojąca Eilo
Biała/czarna, z opalowego szkła, 71x26x164 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 171 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rowico
Krzesło Filippa
Tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
1 519 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Misa By Hand
Na owoce, kamionkowa, czarna/w kolorze kości słoniowej, ø 31,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
649 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Talerz Doris
Deserowy, ø 20 cm, emaliowany, kremowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Makamii
Sofa Nanea
Rozkładana/ze schowkiem, wodoodporna, zielona, trzyosobowa, szerokość 216 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 62 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 589 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Zone
Haczyk Singles
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
30,99 zł
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Talerz Artisan
Głęboki, ø 22 cm, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 700 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Gazzda
Komoda Fawn
Z litego drewna orzechowego, powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
14 149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
200 ml, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sapho
Stelaż pod umywalkę Aruba
Wiszący, metalowy, powłoka: barwienie, biały/czarny, szerokość 218 cm, wysokość 40 cm, głębokość 49 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 379 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Papeete
Biała/zielona/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Wild Wood Hideaway
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Fotel Lunaro
Z materiału bouclé, jasnobrązowy, wysokość oparcia 58 cm, wysokość siedziska 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 939 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lustro Modo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Deco
Z pedałem, plastikowy, w kolorze srebra, 15 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Kiso
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
201
202
203
...
382
Załaduj więcej