Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 936 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca
Szara, 25x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Allstar
Półka łazienkowa Quick-Fit
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
89 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Loretto
Beżowa, dwuosobowa, szerokość 210 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 881 zł
z kodem
6 919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Really Nice Things
Dywanik łazienkowy Eyes
Odpowiedni do prania, biały, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Home Sweet Home
Z napisami, biały, ø 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Pacynka Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 7 cm, długość 26 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Nadi
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
924,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Lupine
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, różowe
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 040 zł
z kodem
5 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (3)
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
iDesign
Półka łazienkowa Classico
Bez wiercenia, szara
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Origami Animals Origami
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus
Bawełniany, geometryczny, różowy/beżowy, 150x250 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Lucy
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, wysokość siedziska 62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
vtwonen
Komponent – półka Daily
2 szt., z płyty wiórowej, szary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Narożnik Loretto
Prawostronny/z szezlongiem, brązowy, trzyosobowy, szerokość 250 cm, głębokość 147 cm, głębokość siedziska 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
9 009 zł
z kodem
10 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Makamii
Narożnik Kapua
Aksamitny, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, jasnobrązowy, czteroosobowy, szerokość 278 cm, głębokość 149 cm, głębokość siedziska 68 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 777 zł
z kodem
9 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Valenza
Bez wiercenia, plastikowy, czarny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Konsola Serrone
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, 35x100 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 410 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Homéa
Rękawice gumowe zestaw
3 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Torba termiczna
Czarna, 16 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw prysznicowy Young
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, czarny, 66 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Birdy
2 szt., kamionkowe, żółte/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Ścierki zestaw Christmas Twigs
2 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bieżnik Figures
Ze świątecznym motywem, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Szczotka Premium
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Aksamitny, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 3 szt., beżowy, 45x143 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 25 cm, rękojeść: drewno
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Elori
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 52 cm, wysokość 115 cm, głębokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Simon Olivia
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 261 zł
z kodem
6 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar (4)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-15% z kodem
Metaltex
Wieszak na ścierki kuchenne Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 8x35 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, w kolorze khaki
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Wazon Embla
Kamionkowy, biały, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(45)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Orion
Formy na muffiny zestaw
12 szt., ø 5,5 cm, silikon
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
2,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Dziennik fitness Stripe
128 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meowbaby
Piankowy plac zabaw Montessori
Sztruksowy, ze zdejmowanym pokrowcem, liczba sztuk w opakowaniu 6 szt., turkusowy, 100x35 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
811 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Hydrangea
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe kubki zestaw Gold Swirl
8 szt., papierowe
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
5,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty
800 ml, z sitkiem, szklany
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Buffalo
Tapicerowane, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Anniversary
2 szt., na zupę, kamionkowe, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bunny "Star"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, żółta, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Gabby's Dollhouse "Bubbly World"
Polarowy, różowy, 100x150 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Lief
W rozmiarze 1-2 lata, bawełniany, różowy
(5)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
178
179
180
...
380
Załaduj więcej