Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 956 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazony zestaw Maien
7 szt., kamionkowe, ø 7 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, biały, 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, zielona, 45x75 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Pojemniki Snowman
3 szt., na pierniki, metalowe, niebieskie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Szklanka Bacco
400 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(24)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 50 ml, do wódki
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obrazek dziecięcy Gosling
30x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Paw Patrol
Polarowy, z nadrukiem, 100x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampion LED Eddy
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø13x15,5 cm
(19)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 235 zł
z kodem
2 629 zł bez kodu
1 314,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
LEGO®
Termos dla dzieci Botanicals
Metalowy, czerwony/biały, 560 ml
W magazynie
108 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazony zestaw Fauni
3 szt., ręcznie malowane, kamionkowe, ø 13 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Taca Slate
30x40 cm, do serwowania, łupkowa
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Duo
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Zama
Z podłokietnikami, tapicerowane, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
994 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Biała/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Duo
Plastikowa
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Serwetnik Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, wysokość 12,5 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Czarno-biały, z litego drewna, 36x10x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Łyżeczka
Biała/zielona/niebieska
(14)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
FABINI
Garnek Meda 4.0
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,4 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Pelipal
Szafka bez umywalki Quickset 318
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 60 cm, głębokość 33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Stolik Gwyneth
Z blatem w dekorze marmuru, biały/w kolorze złota, ø 79 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
Ø 25 cm, rattanowy
(57)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
19x19 cm, wysokość 23 cm
(121)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Thin Black Stripes
Lniana, biała/czarna, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Nira
Ścienne, 50x70 cm
(2)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 23 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Scandi Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, w gwiazdy/z napisami, 45x35 cm
(8)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Sztućce
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
290 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Tower
Na waciki, plastikowy, biały, 11x7 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dekoracja ścienna Danei
Wysokość 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
375 zł
z kodem
441,08 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Green Gate
Serwetki zestaw Rani
20 szt., papierowe, geometryczne/z ornamentami, 25x25 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
1,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Black Tree
Kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Girlanda dziecięca Pom Pom
Długość 300 cm, bawełniana/z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Patelnia Pandora
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą/z odpinaną rączką/z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
445 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Eviaya
3 szt., na zupę, kamionkowe, 550 ml, ø 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
250 zł bez kodu
83,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Ochraniacz na materac Impervious
Wodoodporny, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik ogrodowy Bonn
Kamienny, beżowy, ø 47,5 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, w kolorze khaki
W magazynie
Ostatnie sztuki
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę PIY
Kamienna, z otworem drenażowym , ø 13 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, 100x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 498 zł
z kodem
2 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Piłka Wild Bear
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
177
178
179
...
380
Załaduj więcej