Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 156 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, szarozielony, szerokość 70 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
290 zł
z kodem
362,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Busy B
Notes na daty urodzin Pink Daisy
6 str., w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Melvar
W dekorze orzecha, 110x220 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
5 627 zł
z kodem
7 034 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Doric
Z cichym domykiem, biała, 52x38 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Materasso
Stelaż KLASIK T5
90x200 cm, lamelowy, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 110 kg
(1)
Dostawa od 30.10.2026
341 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 22 cm, wysokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Notes Positive Thoughts
W formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Konsola Giulio
Z marmurowym blatem, w kolorze brązu/szarobrązowa, 40x110 cm, wysokość 80 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
2 311 zł
z kodem
2 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar dziecięcy DIY Chico
Ø 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Krzesło biurowe Flori
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 15.10.2026
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Altachiara
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 14 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Hearts
Biały/różowy, z litego drewna, 11x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Gra towarzyska
Rekomendowany wiek 6+ lat
(1)
W magazynie
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Tvilum
Komoda Naia
Z płyty wiórowej, ciemnoszara, szerokość 121 cm, wysokość 91 cm, głębokość 50 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
MSV
Kosz na śmieci
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 3 l
(1)
Dostawa od 14.10.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka Carola
Bawełniana, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Flowers
Lniana, na zamek , kwiecista, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mepal
Termos dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Ze stali nierdzewnej, biały/zielony/w kolorze srebra, 350 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Christmas Green
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Christmas Print
2 szt., lniane, z nadrukiem, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanah Home
Ławka dziecięca Moouv
Z materiału bouclé, tapicerowana, ze schowkiem, biała, szerokość 61 cm, głębokość 37 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
855 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Gra towarzyska Let's Go Fishing
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Różowy, 1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Biała/zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Tea Time
1,3 l, ceramiczny, czarny
(1)
Dostawa od 22.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Gonks
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, pomarańczowa/brązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Aquatic animals
6 szt., plastikowa, rekomendowany wiek 3+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Watercolour
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cattara
Ochronny pokrowiec na grill
28x6 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Żyrandol dziecięcy Single
Biały/różowy, z litego drewna, 27x10x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hilight
Lampka dziecięca Flamingo
Miętowa, plastikowa, na baterie, 13,5x8,5x29,5 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Kieszonka na sztućce Light Grey
2 szt., lniana, 23x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Pleasantly
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Bieżniki zestaw Delfy
2 szt., 60x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Korkociąg dźwigniowy Baric
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Florentia
192 str., w formacie A5, czyste
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notes Starflower
128 str., czysty
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DesignWorks Ink
Zakładka do książki Hourglass
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Drewniana zabawka Dinosaur
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Farbki plakatowe Aquarelle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Roger la Borde
Papiery do pakowania prezentów zestaw Winter Foliage
5 szt., ze świątecznym motywem, 69,5x48,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
9,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Sheldon the Shark
Pluszowa, niebieska
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Szafka pod TV Onera
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 50 cm, głębokość 30 cm
(1)
Dostawa od 06.11.2026
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Notes Desert Dino
W formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Pudełka prezentowe zestaw Lady Rose
2 szt., 12x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
212
213
214
...
380
Załaduj więcej